3 sposoby na ładną i funkcjonalną łazienkę

Urządzanie małej łazienki funkcjonalnie, a także ergonomicznie, to na pewno nie za proste zadanie. Istnieje na szczęście bardzo dużo metod, dzięki jakim nasza nieduża łazienka będzie wyglądać przestronnej, jednocześnie odnajdziemy w niej miejsce na konieczne wyposażenie. Jednym z rozwiązań jest układ 2 w 1 czyli wanna oraz natrysk. To niezwykle dobra opcja, jak nie istnieje możliwość, żeby znaleźć miejsca dla dwóch łazienek w domu, zaś chcemy posiadać jedno, jak i drugie.

umywalka

Źródło: pixabay

Dzięki temu rozwiązaniu, w jednej łazience mamy do dyspozycji różne opcje kąpieli, a jednocześnie sporo miejsca dla innego wyposażenia, tj. owalna umywalka. Na rynku można znaleźć różne rodzaje wanien prysznicowych, tak więc dla każdego modelu łazienki możemy znaleźć coś najlepszego. W łazience powinny być odpowiednie meble łazienkowe, jednocześnie nie może być ich tam za dużo.

Jeżeli ten tekst jest dla Ciebie warty uwagi, to kliknij tutaj. Zamieszczone tam wiadomości też Cię zaintrygują – to bardzo użyteczne informacje (http://kodak.wroclaw.pl/oferta)!

(Baterie do łazienki Najważniejsze, ażeby schować w nich niezbędne drobiazgi. Im mniej kosmetyków do niedużych przedmiotów na widoku, to łazienka będzie na pewno bardziej przestronna i uporządkowana. Idealnym rozwiązaniem jest umieszczenie pojemnych szuflad na kosmetyki i szczotki do włosów. Niezwykle ciekawym pomysłem jest również “niewidoczna” szafka za lustrem lub szafka nad zabudową stelaża wc. Tego typu schowek na ręczniki czy papier toaletowy jesteśmy w stanie bardzo łatwo ukryć, jednocześnie zabudowując stelaż podtynkowy WC (projekty miejskich toalet publicznych) identycznym materiałem, z którego wykonane zostały fronty szafki.

prysznic

Autor: Sofitel Dubai Downtown
Źródło: http://www.flickr.com

W przypadku małych oraz wąskich powierzchni najbardziej odpowiednim rozwiązaniem jest skorzystanie z kabiny prysznicowej, dla jakiej odnalezienie właściwego miejsca jest z pewnością łatwiejsze niż w przypadku wanny. Dodatkowo w niedużych łazienkach często odchodzi się od brodzików na rzecz odwodnień liniowych, które bardzo dobre umiejscowione w powierzchnię podłogi umożliwiają na zdobycie potrzebnych centymetrów w łazience. Zobacz ofertę Bridom Pamiętajmy, aby urządzając łazienkę korzystać z tylko najwyższej jakości materiałów. Takie dostaniemy w specjalistycznych sklepach, jakie mają w swojej ofercie np. wysokiej jakości baterie do prysznica.