Wypożyczalnia sprzętów wodnych. Pomysł na biznes

W lecie można połączyć przyjemne z pożytecznym po czym uruchomić prywatną wypożyczalnię wodnego sprzętu.
Jeżeli jeszcze ciekawisz się turystyką, możesz aranżować spływy kajakowe, a nawet otworzyć szkółkę kajakarską.

biegam, bo lubię

Autor: Peter Mooney
Źródło: http://www.flickr.com

Na interes powiązany z wodą oraz naturą mogą się zdecydować nie wyłącznie mieszkańcy pomorza albo pojezierzy. W związku z tym, że w owej branży zarabia się wyłącznie w sezonie, pracę można powiązać z wczasami i latem mieszkać w przyczepie kempingowej umieszczonej na terenie wypożyczalni.

Chodź tutaj oraz zobacz dodatkowe informacje dotyczące omawianego artykułu. Zgłębisz tam pokrewne materiały, które zapewne Cię zafascynują.

Wypożyczalnię rowerków wodnych bądź wynajem jachtów możemy uruchomić nad rzeką, bądź nad morzem. Naturalnie najlepsza jest lokalizacja w pobliżu odwiedzanego strzeżonego kąpieliska albo znanej trasy spacerowej. W

Oczywiście najlepiej oferować nowiuteńki sprzęt objęty serwisowaniem i gwarancją. To dobre rozwiązanie dla tych, jacy przewidują w kolejnych latach powracać do owego biznesu. Na początek jednak warto rozglądnąć się za używanymi, lecz zadbanymi rowerami a także jachtami. Koszty używanego rowerku wodnego to mniej więcej cztery tys. zł, zaś kajaka blisko 1300 zł. Koszty nienowiuteńkiego sprzętu są o tysiąc, a nawet kilka tysięcy większe. Kiedy chcesz posiadać wypożyczalnię z prawdziwego zdarzenia, powinieneś zaopatrzyć się co najmniej w 5 rowerków a także 5 jachtów. Poszukiwania wyposażenia najlepiej prowadzić w necie. Do tego możemy nabyć również deski surfingowe, mniejsze łodzie z wiosłami. Koszty rosną, ale rosną również przypuszczalne zyski.

Obowiązkowo musisz mieć ratunkowe kapoki w rozmaitych wielkościach: dla dorosłych i dla dzieci; ponadplanowe wiosła do łodzi oraz kajaków, a również zapasowe części do rowerów.