Co możemy poprawić w wyglądzie z użyciem lasera CO2?

Nowoczesna medycyna estetyczna proponuje różne zabiegi z użyciem lasera, które pozwalają pozbyć się kompleksów i przywrócić skórze estetyczny wygląd. Do jakich zabiegów stosuje się laser frakcyjny CO2? Jak działa i jakich efektów można się po nim spodziewać? Przedstawiamy najważniejsze informacje na ten temat.

usług

Autor: Julian Partridge
Źródło: http://www.flickr.com
Do czego wykorzystuje się laser CO2?
Z użyciem lasera frakcyjnego CO2 wykonuje się rozmaite zabiegi medycyny estetycznej. Zazwyczaj ten laser stosowany jest, aby poprawić wygląd skóry, zależnie od pożądanych efektów: zmniejszyć widoczność blizn potrądzikowych i pooperacyjnych, niwelować zmarszczki, poprawić jędrność oraz elastyczność skóry, zlikwidować rozstępy, usunąć przebarwienia skórne.
laser co2 katowice

Autor: Eva Rinaldi
Źródło: http://www.flickr.com

Jak oddziałowuje na skórę laser frakcyjny CO2?
szampon

Autor: mixtureusa
Źródło: http://www.flickr.com
W czasie zabiegu z wykorzystaniem lasera, wiązka emitowanej energii oddziałowuje na skórę tworząc pewnego rodzaju siatkę „miniranek”. Laser zachowuje wyspy nieuszkodzonej skóry, dzięki temu regeneracja przebiega wyjątkowo szybko. Ból jaki może odczuwać pacjent w trakcie zabiegu jest duży, gdyż wcześniej skóra znieczulana jest specjalnym kremem – dodatkowe informacje.

Jeśli chcesz znaleźć sprawdzone dane, zerknij i sprawdź naszą informację – tutaj znajdziesz tylko atrakcyjne oferty. Upewnij się, nie zawiedziesz się.

Zabieg trwa ok. 30 minut, jednak dokładny czas jego trwania zależy od wielkości obszaru skóry jaki poddawany jest zabiegowi. Po zabiegu skórę chłodzi się, by zminimalizować dyskomfort związany z oparzeniem. Na pierwsze widoczne efekty zabiegu trzeba poczekać min. tydzień.

Ciekawy tekst, prawda? Jeśli zatem masz ochotę poznać podobny serwis, sprawdź (http://www.fiat.serwis.biz.pl/) co dla Ciebie przygotowaliśmy, to również będzie w Twoim.

W niektórych przypadkach, takich jak głębokie zmarszczki bądź blizny, wymagane jest kilkakrotne powtórzenie zabiegu. Jeśli interesuje kogoś więcej informacji odnośnie tego jak działa laser CO2 Katowice są miastem, w którym bez trudu znaleźć można odpowiednią klinikę medycyny estetycznej.

Zanim zapiszemy się na zabieg, konieczna jest konsultacja z lekarzem, który musi ustalić czy nie ma przeciwwskazań do zabiegu i jaki będzie przebieg laseroterapii. Lekarz powinien także ustalić jak pacjent ma przygotować się do zaplanowanego zabiegu.