Restauracje i noclegi w Bełchatowie

Oglądając telewizję zdarza nam się obejrzeć ciekawy spot reklamowy. Oglądamy na nim matkę, która wczesną porą, gdy większa część miasteczka ma jeszcze spokojne sny – budzi swoje dziecko. Zaspanego malucha po jakimś czasie możemy ujrzeć w trakcie szybkiego śniadania, a następnie z mamą, w samochodzie w czasie jazdy do… no właśnie dokąd? Do szkoły, nie za wcześnie? Okazuje się po chwili, że spieszą na poranny trening gimnastyki artystycznej. I tak dzień za dniem, rok za rokiem sytuacja się powtarza.

Aż w końcu w w ujęciu końcowym nadchodzi moment, kiedy rezygnacja z czegoś co już nie powróci, czasami łzy i poranne pobudki odchodzą w niepamięć. Zawodniczka, już większa dziewczynka odbiera upragniony medal. Ta imprezy (zobacz więcej dowiesz się na tej stronie), łzy matki wzruszają większość widzów.

restauracji

Autor: eyeliam
Źródło: http://www.flickr.com

W Polsce także mamy bohaterów takich filmów. Paręnaście lat temu w miejscowości Ząb, pod Zakopanem mały Kamil Stoch pierwszy raz założył narty. Podczas godzin gdy jego szkolni koledzy spędzali czas na beztroskiej zabawie, on dawał z siebie wszystko na treningach. I owszem, pojawiały się chwile w życiu tego małego chłopca, gdy wolałby dołączyć do kolegów, jednak dzięki temu, że nie zwątpił, że wierzył , iż to co robi ma sens, od paru dni jest dwukrotnym mistrzem olimpijskim. A o Zębie usłyszał cały świat. Nie tylko dlatego, że to najwyżej położona miejscowość w Polsce, lecz dlatego, że wiodą w niej żywot mądrzy, wspierający swego syna państwo Stochowie. Teraz miejscowość stanie się jeszcze większą atrakcją dla turystów.

Podobnie, jak Bełchatów, z którego klubu siatkarskiego pochodzi Bartosz Kurek, swego czasu mistrz Europy w piłce siatkowej mężczyzn. Dziś wiemy, że miejscowość ta, to nie tylko kopalnia węgla brunatnego, lecz także dynamiczny klub Skra. To dzięki drużynie Bartosza siatkówka trafiła pod strzechy i zrobiła się tak popularnym sportem. Namawiamy więc by w podróży do np. Warszawy spędzić chwile w tym uroczym mieście. Może obiad w mieście mistrzów? Restauracje w Bełchatowie zaserwują nam dania kuchni śródziemnomorskiej, europejskiej i regionalnej. W sytuacji gdy przewidzieliśmy postój na nocleg, jak najbardziej możemy spędzić noc w hotelu, gdyż niedrogie noclegi Bełchatów zagwarantują nam dobry sen.