Dlaczego warto zażywać witaminę K2? W jakiego typu sytuacjach ją stosować? W jakim miejscu się w nią zaopatrywać?

Witamina k2 jest niezbyt poznana. Jest menachinonem, dzielimy je na te z krótkimi i długimi łańcuchami. Co najlepiej wiedzieć na ich temat? W jakich miejscach je zakupić?

witamina k2 now foods

Autor: Geox
Wszystkie witaminy K posiadają podobną strukturę. Chociaż posiadają taki sam pierścień “chinonu”, to jednakże są różnorodne w zakresie długości jak i stopnia nasycenia ogona węglowego. Taka witamina działa podobnie jak K1. Generalnie, uznaje się ją za obowiązkowy czynnik, jaki jest potrzebny do krzepnięcia krwi, jednakowoż najnowsze badania (badania wstępne garwolin) potwierdzają, że witamina K2 wpływa na wiele różnorakich istotnych funkcji organizmu. Niezwykle istotną oraz wartą wspomnienia sprawą jest aktywacja oraz wzmacnianie białek GLA.
tabletki i witaminy

Autor: Kiran Foster
Źródło: http://www.flickr.com
Korzystnie stosować porządne witaminy, a jeżeli już o takich mówimy to jak witamina k2 Now Foods zapewnia najwyższej jakości. Tego rodzaju firma bierze czynny udział w tworzeniu metod analitycznych różnorodnych środków, więc możemy być pewni, iż są one wysokiej jakości i zawsze pod odpowiednim nadzorem. Now Foods ma jedno z najnowocześniejszych laboratoriów mikrobiologicznych w branży, więc w razie pojawienia się zanieczyszczeń w lekach lub surowcach, mogą błyskawicznie odmówić przyjęcia produktu.
Witaminy Now Foods są więc najlepsze, wysokiej jakości, przeznaczone dla każdego. To naprawdę ważne, gdyż w dzisiejszych czasach często mamy styczność z zanieczyszczeniami, które niestety mają wpływ na nasze zdrowie.

Podobnie jest z witaminami, więc preparaty, jakie powinny być pomocne, mogą działać w druga stronę. Całe szczęście firma Now Foods dba o takie kwestie, tak więc tego typu witaminy można łykać bez stresu.