Jak popularność piłki nożnej ma przełożenie na komputerowe gry, z czego się bierze fenomen serii piłkarskiej Fifa.

Piłka nożna to chyba najpopularniejszy sport na świecie, nic więc dziwnego, że powstało mnóstwo gier opartych na rywalizacji dwóch piłkarskich zespołów.

stół bilardowy

Autor: Javcon117*
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak chyba nic nie może dorównać ze względu na grywalność i funkcjonalność serii Fifa, która już od kilkunastu lat cieszy się ogromnym powodzeniem wśród następnych pokoleń graczy. Każda kolejna odsłona to jeszcze więcej szczegółów, możliwość wyboru najpopularniejszych obecnie piłkarzy, lecz również polepszona mechanika gry. Dokładnie to prezentuje fifa 11 pc, dokładnie to można zobaczyć w kolejnych wersjach tego komputerowego hitu. Korzystając z popularności tej serii pojawiać się zaczęły kolejne tytuły, związane z piłką nożną. Przykładowo fifa street 2 przenosi grających na uliczne boiska w miastach na całym świecie.
dom - odbicie

Autor: Chris Klüpfel
Źródło: http://www.flickr.com

Star Fitness 5

Autor: Rafał Depa
Źródło: Rafał Depa
O ile typowe wersjeFify są typowymi zręcznościówkami, w jakich trzeba strzelić swoim przeciwnikom jak najwięcej goli, to fifa manager jest jedną z najlepszych sportowych strategii, jakie zostały do tej pory wydane. W grze tej gracz będzie się wcielał nie w zawodników, a w managera, który ma odnieść sukces ze swoim zespołem.

Niniejszy artykuł wydaje się niesłychanie wciągający? Jeśli tak, to zobacz również inne polecane treści, gdyż są równie interesujące i wciągną Cię całkiem.

Gra jest naprawdę mocno rozbudowana i daje naprawdę dużo kombinacji, trzeba tak naprawdę zarządzać każdym aspektem prowadzenia piłkarzy. Do wyboru będzie jest blisko tysiąc klubów, 35 tysięcy piłkarzy i mnóstwo statystyk, na których można się opierać podczas podejmowania decyzji.

Pasjonatom tego typu formy rozrywki fifa manager 12 zagwarantuje długie godziny grania, lecz również mnóstwo satysfakcji, jak się osiągnie zaplanowane cele.