Elektroniczny papieros – przejściowa moda czy nowość, która przejdzie test. Atuty elektronicznych papierosów

Nagle zapanowała u nas moda na e-papierosy. Stale debatuje się na ten temat, czy są fajniejsze (ponieważ mniej toksyczne) od zwykłych papierosów, lecz pomimo krótkiej obecności w sklepach i tej niewiedzy, e-papierosy dzień po dniu zdobywają nowych fanów.

hotel
Vitalic

Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim e-fajki mają sporo fanów, bo nie wydzielają śmierdzącego dymu i szkodliwych substancji, jedynie parę wodną. Żeby zakurzyć e-fajkę nie trzeba wychodzić z budynku. Komfort osób palących zasadza się też na tym, że dozuje się płyn o pewnej ilości nikotyny, więc możemy sami zmniejszać dawki. Poza tym liquidy mają spory wybór zapachów. Bateria do e papierosa jest naładowana bardzo szybko, w przypadku awarii w każdym momencie możemy ją wymienić, kupując na przykład przez internet albo kupując w sieci sklepów stacjonarnych. Jeśli chodzi o e papierosy sklep Warszawa ma niejeden. Jest ich wiele w galeriach handlowych w formie niedużych stoisk w pasażu. Dostępne obecnie modele mają dość oryginalne formy i kolory – niektóre nawet są dedykowane wyłącznie paniom. Jeżeli ciekawi nas oferta e papierosy sklep Warszawa nas nie rozczaruje – wachlarz modeli będzie tutaj spory. Przedziały cenowe również są szerokie – każdy wynajdzie coś dla siebie. Osoby, które walczą z rzucaniem palenia, mogą kupić całkiem wydajne e-fajki – więcej na

W przypadku e-papierosów warto rozejrzeć się wśród zestawów.

Jeżeli twierdzisz, że omawiany tu post jest wartościowy oraz poszukujesz czegoś podobnego, to kliknij oprócz tego ten link, a zobaczysz więcej na tej stronie (https://www.produktypremium.com/kategoria-produktu/promienniki-parasole-grzewcze/)!

Zwłaszcza tą informacją, czy w skład zestawu wchodzi bateria do e papierosa, ładowarka i liquidy. Pozostałe akcesoria raczej nie będą nam niezbędne, chyba że ktoś chce nosić swój elektroniczny papieros na szyi albo mieć wiele baterii zmieniających wygląd e-fajki.