Telebimy w miastach, czyli najlepszy sposób na promocję oferty

Telebim to jeden z wielokrotnie stosowanych środków reklamy outdoorowej. Cieszy się dużą popularnością zarówno wśród niewielkich jaki dużych firm. Nowoczesne telebimy pozwalają nie tylko na emisję reklam statycznych, ale także wyświetlanie wysoce rozwiniętych filmów reklamowych.

medas-media.com.pl/telebimy-jeleniagora.html

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z najistotniejszych zalet telebimów jest dość wyraźny i czytelny obraz przy wysokim nasłonecznieniu, dzięki czemu reklamę widać nawet z dużej odległości od nośnika. Reklama emitowana za pomocą telebimów dociera zarówno do kierowców, jak i pieszych… i to już z odległości stu trzydziestu metrów! Co ważne, reklama jest doskonale widoczna zarówno w godzinach szczytu, jak i późnym wieczorem a nawet w nocy.

Nieocenioną zaletą telebimów jest także rozległa powierzchnia ekranu. Wszystkie to sprawia, że reklamy wyświetlane na telebimach nie pozostają niezauważone. Poza tym telebimy nie mają złego wpływu na wygląd miasta, tak jak oblepianie gmachów firmowymi plakatami i szyldami. Telebimy pozwalają przedsiębiorcom na reklamowanie swoich usług i produktów zarówno w centralnym punkcie miasta, jak i na jego skraju. To pozwala na rozległą emisję kampanii reklamowej i jej dobór do grupy odbiorców, których możemy uprzednio scharakteryzować ze względu na miejsce zamieszkania. Aby odszukać jeden z najlepszych telebimów w mieście wystarczy wpisać w wyszukiwarkę: telebim Jelenia Góra. Telebimy w mieście tak jak żadna inna forma reklamy, są znakomicie widoczne w czasie najintensywniejszego ruchu pieszego i samochodowego.

telebimy reklamowe nocą

Autor: 7 w d
Źródło: http://www.flickr.com
Sprawdzają się przy wyjazdach z parkingów przy supermarketach i stacji benzynowych, na dworcach autobusowych, przy ruchliwych skrzyżowaniach, centrach handlowych, jak i przy zjazdach do centrum z obwodnicy. Reklamy emitowane są na telebimach najczęściej co 5-15 sekund. Czas trwania samego spotu promocyjnego zależny jest od wymogów i decyzji zleceniodawcy.

Te informacje pochłonęły Cię bez reszty? Jeżeli tak jest, to przeczytaj więcej tutaj danych na pozostałych stronach – odnajdziesz je, klikając w odnośnik poniżej.

Zainteresowany ofertą taką jak: telebim Jelenia Góra, może wybrać zarówno nadawanie gotowych projektów, jak i zbiorcze opracowanie grafiki i wykonanie reklam, wraz z napisaniem tekstów reklamowych oraz wykonaniem fotografii. Wielu reklamodawców wybiera dokładnie taką formę promocji, ponieważ jest znacznie tańsza i skuteczniejsza w porównaniu z radiem czy telewizją.