Czym reiki i jak może ono nam umożliwić pomoc w różnego rodzaju problemach życiowych?

Ostatnio dość często napotykamy na słowo Reiki, nie zawsze jednak wiemy, co ono właściwie oznacza. Ta w zasadzie nienowa metoda uzdrawiania mocą cieszy się aktualnie dość dużą popularnością wśród ludzi, którzy cenią sobie stan zupełnego oczyszczenia duszy i ciała. Ale na czym właściwie poleca cały koncept?

muzyka - image

Autor: Tomasz Ośmiałowski
Źródło: http://www.flickr.com
Reiki stanowi alternatywną metodę leczenia tylko przy użyciu energii płynącej przez kontakt fizyczny. W naszych czasach cieszy się ona coraz większą popularnością powodzeniem – nie tylko w takich aglomeracjach jak Warszawa, lecz również w małych miastach, jak Cieszyn – i jest chętnie używana przez ludzi cierpiących na różnego rodzaju choroby i bóle – sprawdź: usługi tarota w Cieszynie. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że każda dzisiejsza wróżka oferuje sługi tego typu. Usługi te zostały też wprowadzone przez niektóre szpitale na świecie jako terapia dodatkowa, która ma za cel polepszyć samopoczucia pacjentów. Koncepcja

ogląd - muzyka

Autor: Tomasz Ośmiałowski
Źródło: http://www.flickr.com
reiki polega na klasycznej filozofii, że za wszystko na tym świecie odpowiedzialność ponosi harmonia. Jeżeli więc jesteśmy chorzy lub coś nam dolega, oznacza to, że nasza wewnętrzna harmonia została zatrzymana. Cały proces polega na magazynowaniu białej energii w uzdrawiającej osobie. Później wróżka lub uzdrowiciel nakłada ręce na bolącym lub chorym miejscu i oddaje swoją energię pacjentowi – wróżby – Cieszyn.

Reiki funkcjonuje dziś jako pseudonauka i jest zaprzeczany zarówno przez naukę, jak i Kościół Katolicki.

Podobnie emocjonujące materiały znajdują się w analogicznym serwisie. Jeśli masz ochotę je zgłębić – zobacz pod linkiem (http://www.amelia-wedding.pl/zaproszenia-slubne/klasyczne/), który jest tutaj.

Wszystkie udane przypadki leczenia, w których pomogło reiki przypisywane są efektowi placebo. Osoby, które wypróbowały reiki są jednakże jednogłośne – efekt jest nieziemski i warto go wypróbować.