Impreza na świeżym powietrzu? Stwórz unikalny nastrój wynajętymi namiotami i dorzuć troszkę funkcjonalności wynajętą szatnią.

Posiadasz firmę organizującą imprezy, zjazdy i zlecono Ci imprezę na dworze? A może chcesz sam zorganizować duży zjazd rodzinny albo wesele? W ciepłym sezonie letnim, dużą popularnością cieszą się imprezy na zewnątrz, a dla Ciebie jest to również szansa na niższy koszt.

Wesele pod namiotem

Autor: county marquees
Źródło: http://www.flickr.com
Wynajem namiotów na imprezy to często znacznie tańsze rozwiązanie, niż wynajem pomieszczeń, szczególnie w Warszawie. Pozwala to także radować się słoneczną, polską pogodą, w szczególności latem – zerknij. Przyjęcie wśród odgłosów przyrody, cykających świerszczy wieczorem czy śpiewających ptaków w ciągu dnia, nie może być zastąpione przez nic innego. Impreza pod eleganckimi namiotami ma również charakter bardziej eteryczny oraz nastrojowy. Namioty można postawić na swoim terenie, albo w innym miejscu, po uprzednim zdobyciu potrzebnych zgód. Można je ustawić także na terenie któregoś z naszych przyjaciół czy innej osoby prywatnej. Dzięki temu wynajem namiotów na imprezy to bardziej opłacalne rozwiązanie, a w Warszawie jest wiele pięknych miejsc, gdzie taką imprezę możemy zorganizować po kosztach.

Często, równocześnie z wielką imprezą idzie duża liczba kurtek. Choć dodatnia temperatura nie sprzyja ich noszeniu, wieczory nie zawsze są już tak ciepłe, z tego powodu bez wątpienia się one pojawią. Jeżeli nie chcesz, aby ubrania lądowały w jakimś bliżej nie określonym miejscu, można pokusić się o wynajem szatni, wręcz niezbędne przy dużej liczbie zaproszonych gości. Tego typu mobilna szatnia, to tani i bardzo praktyczny sposób na porządne przechowywanie odzieży gości.

Przekonaj się, że taka wskazówka z witryny nie umknie Twej uwadze, gdyż opisuje dokładnie tego rodzaju problematykę, jak post, który właśnie w teraz czytasz.

W większych miastach, w tym również w Warszawie, są firmy zarabiające na wynajmie namiotów, oraz szatni. W skład oferty wynajmu namiotów wchodzi także ich rozłożenie oraz przyszykowanie do przyjęcia. Wynajem szatni zaś możemy uzupełnić również o wynajem (www.magicplay.pl/?pl_wynajem,28) obsługi dla niej, szczególnie jeżeli jest to impreza na kilka tysięcy osób.

namiot

Autor: Niall Williams
Źródło: http://www.flickr.com
Imprezy na dworze mają swój niepodważalny klimat, a przy okazji organizacji takiej przyjęcia nie trzeba się martwić jej wielkością. Także przyjęcie weselne na dworze, w pięknym miejscu oraz pod namiotami, będzie tańsze, a jednocześnie lepiej spełniać nasze oczekiwania, niż przyjęcie w dworku. A ponieważ w Warszawie i jej okolicach nie brak uroczych miejsc, dobrze jest rozważyć opcje zrobienia właśnie tego typu imprezy.