Lubisz jazdę na rowerze? Sprawdź, czy jesteś gotowy na dalekie wyprawy.

A jeśliby tak zorganizować na wakacje długą wyprawę rowerową? W jaki sposób się do niej przygotować? Po pierwsze zadbajmy o sprzęt. By twój rower nie sprawiał problemów w czasie jazdy, trzeba poddać go przeglądowi. Poszczególne części rowerowe muszą być zbadane pod kątem ich odpowiedniego funkcjonowania. Można pomyśleć też o tym, by na podróż zaopatrzyć się w podstawowe zapasowe części rowerowe, zwłaszcza te, które ulegają najszybszemu zużyciu lub są najbardziej podatne na zniszczenie.

suplementy

Autor: Ano Lobb
Źródło: http://www.flickr.com

To ważne zwłaszcza, jeśli jedziesz w miejsce, w którym może być kłopot z dostępem do serwisu. Przydatnym przedmiotem będzie też pokrowiec na rower. Przy jego kupowaniu zweryfikujcie dokładnie wymiary swojego roweru, by był on dobrze zabezpieczony. Porządny pokrowiec na rower musi być wodoszczelny i wyprodukowany z solidnego i wytrzymałego materiału. Na dalszą wyprawę, kiedy będziesz musiał parkować rower w różnych miejscach i warunkach, taki pokrowiec może być bardzo przydatny -uniwersalne części rowerowe. A jak tam twoja kondycja? Do dalekiej wyprawy należy prawidłowo przyszykować organizm.

Po przeglądnięciu naszego artykułu korci Cię, aby pozostawić na naszej witrynie małe komentarze na nasz temat (https://www.pitbike.pl/kategoria/158-quady)? Nie zwlekaj! Nawet najmniejsza opinia jest dla nas ważna.

Jeśli w czasie zimy nie trenowałeś, trzeba pomyśleć o szybkich spacerach czy marszobiegach. Ćwiczenia optymalnie jest rozpocząć przynajmniej cztery tygodnie wcześniej. Pamiętaj o ogólnej rozgrzewce – rozmaitych ćwiczeniach na wytrzymałość i rozciągających – te drugie zabezpieczają nas przed kontuzjami. Nie zapominaj o stopniowym zwiększaniu dystansu do zrobienia w czasie codziennych treningów. Obok ćwiczeń oraz dobrego żywienia trzeba pomyśleć także o preparatach wspomagających. Mamy dla was dwie sugestie. Tribulus terrestris to roślina znana już od wieków. Jej polska nazwa ma brzmienie buzdyganek naziemny. Jest on stosowany w tradycyjnej medycynie chińskiej oraz indyjskiej. Posiada właściwości krzepiące oraz tonizujące.

części rowerowe

Autor: Glory Cycles
Źródło: http://www.flickr.com

Jest składnikiem rożnych suplementów dla aktywnych fizycznie, ponieważ stymuluje produkcję testosteronu, a ten korzystnie wpływa na rozwój siły, masy mięśni oraz wspiera szybką regenerację po uprawianiu sportu. Tribulus terrestris można dostać w formie kapsułek. Następny preparat zalecany sportowcom oraz osobom aktywnym fizycznie to l-tyrozyna – aminokwas, jaki dobrze wpływa na odnowę organizmu. L-Tyrozyna również dostępna jest w postaci kapsułek. Mamy nadzieję, iż dzięki tym wiadomościom odpowiednio przygotujecie się do wyprawy. Suplementy: sprawdź szczegóły na