Poczuć się jak ptak i oglądać ziemię z przewyższającego rozmiaru.

Odczuwać adrenalinę napływającą nam do całego życia. Na moment odciąć się od rutynowych obowiązków i poczuć właściwe Ja. Codziennie przeżywamy stres. Jesteśmy w ciągłym pośpiechu i nie wiemy co robić szybciej. Staramy się iść za wszystkimi, a w tym całym działaniu zapominamy na nas samych. Na to co i jak przeżywamy. Nie mamy chwili troszczyć się o swój wygląd fizyczny, psychiczny i duchowy. Paragliding potrafi być owszem jedną z możliwości, która uczyni, że znowu odczujemy siebie w 100%.

rzut z lotu ptaka na miasto

Autor: Francisco Anzola
Źródło: http://www.flickr.com
Tylko my, powietrze, chmury i super krajobraz. Wskutek tego, jesteśmy w stanie poczuć siebie tu i obecnie. Skoncentrować się na odczuciach. Nie uważać na nic drugiego. Jest to jeden z najłatwiejszych możliwości jak się odpłynąć od ziemi. Paragliding możemy komuś zakupić w prezencie. Jeśli, ktoś kocha sporty ekstremalne, to zapewne się tym podnieci. Możemy też skorzystać z wszelakich lekcjach szkoleniowych, z powodu jakich jesteśmy w stanie podszkolić się w tym sporcie. Takie lekcje oferowane są jak w Polsce tak i we Francji,Alpach i innych krajach. Nie należy zdobywać natychmiast nowego sprzętu. Przewaga placówek ma własne wyposażenie. Po lekcji dowiemy się więcej informacji o urządzeniu, z powodu jakich możemy kupić dla nas ten odpowiedni. Kursy są plus minus pięciu dni i są rozdzielone na trzy etapy. W lekcjach duży nacisk stawia się na bezpieczeństwo, gdyż jest to w tym sporcie najbardziej ważne. Z lotu możemy dostać nagranie, jakie jest niesamowitą pamiątką na zawsze – paragliding.

skok na bungee

Autor: Mark Harkin
Źródło: http://www.flickr.com
Można mieć pożytek też z innych wyborów. Jest wiele sportów, w których doświadczamy sami siebie i też to, do czego w sumie jesteśmy zdolni. Bardziej adrenalinowe sporty, w charakterze na przykład bungee jumping, też są w stanie w nas odkryć innych ludzi. Przy użyciuktóregokolwiek sportu, czujemy, że żyjemy. Większość w nas się pobudza i zachęca do działania. Nie redukujmy się do rzeczy, które już znamy. Rzeczy, które są wokół nas, istnieją dla nas. Istnieją teray po to, by je wypróbować i wykorzystywać. Strach jest pierwszym z głównych naszych ograniczeń. Zmieńmy utrudnienia porażki i strachu w bariery szczęścia.