Chcesz szybko się zareklamować, a przy okazji zakupić plandekę na długie lata? W takim razie ofertą wprost stworzoną dla ciebie są plandeki na zamówienie.

Chyba każdy nas wie co to są plandeki, ale z jakich materiałów się je produkuje? Do czego tak dokładnie służą?
W skrócie ujmując plandeka to płachta tkaniny – tworzywa w ogromnych wymiarach, która ma za przeznaczenie zabezpieczać produkty przed deszczem. Najczęściej używanym materiałem, jaki wykorzystuje produkcja plandek jest bawełna, len i produkty syntetyczne, są one także gumowane lub skrapiane substancją hydrofobową, co ochrania przed przedostawaniem się wilgoci.

Plandeka
Najważniejszą kwestię odgrywa ona w przewozie – mniej osobowym, a najczęściej w autach ciężarowych. Produkcja plandek angażuje bardzo dobrej jakości tworzywa (świetna strona-przejdź na naszą stronę tę zakładkę) marek światowych przedsiębiorstw, w szczególności z Francji, Belgii i Niemiec. Produkty używane do ich wytwarzania są udostępnione w obszernej gamie odcieni, w różnych rozmiarach, a też w wielu gramaturach i splotach. Decyduje to w późniejszym czasie o tym do czego będą zastosowane dane plandeki. Oczywiście gęstsze sploty i grubsze tworzywa (powołaj się na nas) są produkowane do samochodów ciężarowych, zaś te cieńsze do mniejszych aut. Zwykle gramatury plandek zaczynają się od 70 gram na metr kwadraty, a kończą nawet na 1200 gramowych.

Plandeki kryją w sobie bardzo dużo przeznaczeń i zastosowań. W ofercie są naprawdę różne warianty okryć tego typu. Niektóre są oporne na słońce, inne na tłuste substancje jak na przykład oleje, czy też są wzbogacone są o środki przeciwgnilne. Wszystkie plandeki posiadają certyfikaty i atesty. Przez to w asortymencie odnaleźć można tworzywa, które nie palą się, albo te, które są dozwolone do kontaktu z jedzeniem.

Nasze przedsiębiorstwo posiada wielkie miejsca produkcyjne, a za tą sprawą ma możliwość zapewnić, że na czas wyprodukuje wielkonakładowe zamówienia. Oczywiście na zamówienie nabywcy każdorazowo nadrukujemy wielkoformatowe, najlepszej jakości grafiki na plandekę. Wymierzanie samochodów jest robione przez naszych specjalistów i może się odbyć zarówno w Państwa firmie, jak i w naszym warsztacie.

Nasz asortyment wyróżnia się niezwykłą solidnością, a gwarantują to najwyższej jakości materiały. Rosnące zapotrzebowanie ze strony kontrahentów, a również ich satysfakcja, to znak, że wybierając naszą propozycję dostanie się to co najlepsze w tej dziedzinie.