Korki Nike młodych piłkarzy

Pogoń za ideałem w końcu dobiegła końca. Zupełnie nowa seria juniorskich korków Nike została stworzona, dla tych którzy mają pod kontrolę grę od pierwszych minut spotkania do samego końca meczu. Buty piłkarskie Nike Junior posiadają asymetryczny system sznurowania, który tworzy większą strefę uderzenia i kontrolowania piłki, który gwarantuje zabójczą skuteczność gry.

nike

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Korki stworzone zostały przez Nike dla skutecznych rozgrywających. To idealne buty dla każdego młodego piłkarza. To niezwykle lekkie buty, gwarantujące naturalne wyczucie piłki. Buty piłkarskie nike junior wykonane zostały z niezwykle solidnych materiałów, zapewniających komfort w czasie rozgrywki. Buty gwarantują znakomitą trakcję, precyzję podań oraz dynamikę rozgrywki. Buty są niczym druga skóra na stopie. W trakcie projektowania zastosowano szereg najnowocześniejszych technologi, dzięki temu gra w piłkę nożną przynosi wiele niezapomnianych chwil.

Buty piłkarskie nike junior wykonane zostały z wysokogatunkowej skóry naturalnej z niezwykle solidnymi wykończeniami – . Korki zapewniają wytrzymałość, za sprawą wzmocnienia przy pięcie i na nosku.Dodatkowo mają wyprofilowaną wkładkę, która idealnie dopasowuje się do stopy. Stylowy design butów pozwala na wyróżnienie się na boisku. Przykuwające uwagę logo Nike nadaje butom niepowtarzalnego charakteru. Buty piłkarskie Nike Junior zostały stworzone z myślą o zwinności. Dopasowane do kształtu cholewki wspaniale stabilizują stopy.

Ta nowa wiadomość (https://www.poldannet.pl/pl) jest niezwykle atrakcyjna i jeżeli szukasz więcej wiadomości na opisywaną tu kwestię, to odnajdziesz je tutaj.

Cholewka gwarantuje doskonały poziom tarcia oraz świetnie przylega i dostosowuje się do ruchu stopy. Buty gwarantują Znakomitą stabilizację i amortyzację. Wkładka z tekstylnym wykończeniem odzwierciedla kształt stopy. Materiał poprawia kontakt i daje maksymalną kontrolę.

nike

Autor: Nike
Źródło: www.r-gol.com
Buty piłkarskie nike junior są niezwykle lekkie. Podeszwa wykonana została z trwałejj na ścieranie gumy. Bieżnik zapewnia natomiast doskonałą stabilność na boisku. Minimalny opór powietrza pozwala na osiąganie maksymalnych przyspieszeń. Specjalne obszycia zapewniają jeszcze większą wytrzymałość. Buty piłkarskie nike junior posiadają miękkie kołki o różnorodnej długości oraz szerokości.

Lekka podeszwa z wkrętami powoduje, że korki szybko wgryzają się w ziemię i gwarantują naturalną swobodę ruchów oraz upraszczają zwroty w każdym kierunku, gwarantując przyczepność podczas gry na miękkiej murawie oraz na suchych nawierzchniach trawiastych.
Sznurowanie przesunięto do środka, co spowodowało większą strefę kontroli.