Dobór fotografa ślubnego na sesję, ślub i uroczystości weselne – na co należy zwrócić uwagę?

Przygotowania do ślubu są nie wyłącznie czasochłonne, ale również ogromnie stresujące. W tym ważkim dla nas dniu naturalnie chcemy, żeby wszystko przebiegało wiernie z planem, aby dzień ten był wyjątkowy i byśmy mieli co wspominać przez całe nasze życie. Zarazem zależy nam na tym, aby nasi Goście też odpowiednio się bawili.

panna młoda

Autor: Charlie Marshall
Źródło: http://www.flickr.com
Planując ślub i wesele mamy na głowie masa rzeczy i spraw do załatwienia, większa część z nich powinno się załatwić z dużym wyprzedzeniem. Zastrzeżenie terminu w Urzędzie Stanu Cywilnego/kościele, odszukanie i wynajęcie sali weselnej, wybranie dobrego DJ’a czy też zespołu weselnego, kupno sukni ślubnej oraz garnituru ślubnego – to ledwie początek wielu spraw, jakie należy wziąć pod uwagę. Znaczącą sprawą jest również odszukanie kamerzysty i fotografa ślubnego, gdyż na pewno zależy nam na tym, aby ten najważniejszy dzień w naszym życiu został dobrze upamiętniony. Film i zdjęcia z wesela to zdecydowanie największa pamiątka z Dnia Ślubu, wobec tego należałoby zaufać zawodowcom – zajrzyj na stronę.

para młoda
Wybierając fotografa ślubnego koniecznie musimy zwrócić uwagę na parę najistotniejszych spraw.

Podnoszona w tym miejscu kwestia jest dla Ciebie cenna? Jeżeli tak, to wejdź do serwisu Hafty na ubraniach, który publikuje podobne tematy.

Przede wszystkim znaczącą kwestią jest portfolio. Oglądając portfolio danego fotografa możemy na własne oczy dojrzeć, jakie zdjęcia robi ów fotograf, czy są oryginalne, fascynujące lub być może bezbarwne i mało kreatywne. Wskazane jest więc wybrać fotografa z różnorodnym portfolio, z sporą ilością pomysłów, cechującego się kreatywnością. Wybrany fotograf ślubny wielkopolskie powinien również mieć wielkie doświadczenie, profesjonalny i markowy sprzęt fotograficzny i wiedzę w dyscyplinie fotografii ślubnej. Winna to być osoba uprzejma, taka, która wie w jaki sposób współpracować z innymi, przy jakiej oboje czujecie się pewnie oraz śmiało. Do tego istotnym aspektem jest też cena – nie powinna być ani za niska, ani za wysoka. Zbyt niska cena zdoła świadczyć o marnej jakości usłudze, nie wskazane jest także przepłacać.