Współczesne aparaty telefoniczne okazują się bardzo delikatne oraz szybko się niszczą, zabezpiecz własny aparat odpowiednią folią

Obecne aparaty komórkowe przeważnie zostają wzbogacone o spore ekrany lub opierają się na technologii dotykowej i calutkie są wielkim ekranem. Dzięki temu stały się dużo delikatniejsze oraz bardziej zagrożone porysowaniem, aniżeli wcześniej stosowane modele. Trzeba ochronić telefon przed usterką, żeby cieszyć się jego dobrą kondycją i estetyką.

zobacz więcej

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Nie ma ekranów odpornych na zarysowania

Chociaż producentom telefonów zdarza się wychwalać własne modele, iż posiadają one ekrany oporne na zarysowania, nie okazuje się to zupełną prawdą. Ekran aparatu telefonicznego bywa bardzo delikatny, a rysy robią się naprawdę nietrudno.

Ciekawi Cię zamieszczony w tym miejscu tekst? Kliknij zatem poza tym tutaj i sprawdź więcej na tej stronie na opisywany problem!

Codzienne użytkowanie telefonu, nie tylko do rozmów, ale też do korzystania z internetu, oglądania filmików czy odtwarzania plików muzyki, zapewnia wiele możliwości uszkodzenia ekranu. Wystarczy jedynie wsunąć aparat do torebki i zahaczyć o ostrzejszy kant, a na ekranie pokaże się szpecąca rysa. Pomyślnie aparaty można zabezpieczać przed takimi wypadkami, wybierając dobrą folię lub odbudowę (zobacz ofertę sklepu).

Znajdź sposób na zabezpieczenie własnego telefonu

Codziennie wykorzystywany smartfon powinien zyskać odpowiednią ochronę w formie futerału. Zainteresowaniem wśród użytkowników smartfonów i pozostałych telefonów dotykowych cieszy się także folia na telefon (folia na telefon na etuo.pl). Przyklejona na ekranie folia efektywnie chroni aparat przed zarysowaniem oraz zabezpiecza go. Odpowiedniej klasy dodatki nie wpływają na czytelność ekranu, nie pomniejszają komfortu używania telefonu oraz nie niszczą szyby. Aby jednakże cieszyć się doskonałą formą własnego aparatu, warto zdecydować się na ochronę doprawdy doskonałej jakości.

Smartfon

Autor: Maik Meid
Źródło: http://www.flickr.com
Jak kupić folię na telefon?

Jest dużo rodzajów folii ochronnych na telefon. Różnią się one zastosowanym materiałem oraz wartością. Najtańsze folie kosztują kilka złotych, lecz spotkać można akcesoria w kwocie kilkudziesięciu złotych. Coraz popularniejsze stają się folie z klejem silikonowym, ale nadal można spotkać również przedmioty z klejem arylowym. Przy wyborze folii warto upewnić się, że do przedmiotu została dołączona ulotka z instrukcją użycia. Bez niej prawidłowe umieszczenie zabezpieczenia na ekranie staje się niemal niemożliwe, może sprawiać duże trudności, szczególnie osobom, które robią to po raz pierwszy.