Rozmaite sposoby na uatrakcyjnienie wesela

Jest taki trend, że DJ albo zespół przygrywający gościom oraz menu i trunki zaproponowane przez restaurację to zbyt mało. Przyszli małżonkowie prześcigają się w dobieraniu dodatkowych atrakcji na weselach, by goście dobrze się bawili i by noc była najzwyczajniej w świecie udana. Część z tych dodatków angażuje zebranych gości, część to po prostu show z uczestnictwem osób trzecich, które kończy się wraz z ostatnim zaplanowanym numerem. Robimy mały przegląd popularnych propozycji.

fotobudka

Źródło: http://www.sxc.hu
Bardzo modną atrakcją na imprezach weselnych są pokazy barmańskie. Zwykle pokaz robi jeden albo dwaj barmani, wznosząc nad głowy płonące butelki, wlewając kolorowe shoty do kieliszków albo robiąc parujące drinki z suchym lodem. Barmani mają najczęściej dwa-trzy pokazy, po których przez jakiś czas są do dyspozycji gości. Następna nowość – występ magika. Wydawałoby się, że to rozrywka przede wszystkim dla dzieci, ale są takie występy, które angażują wszystkich gości albo opowiadają pewną historię i są raczej przygotowane pod osoby dorosłe.

Taki rodzaj rozrywki gwarantuje też popis showmana zachęcający do zabawy wszystkich gości. Część par decyduje się na robiącą furorę atrakcję, jaką jest fotobudka Śląsk ma naprawdę sporą ofertę tego typu, ale w sumie całą Polskę ogarnął już szał i możemy ją zamówić w każdym jej zakątku. Fotobudka jest modna, bo jest śmieszna i podoba się niezależnie od wieku uczestników imprezy. Nie ma przymusu korzystania z niej i dobierania

fotobudka

Autor: 台南婚紗 珍愛時尚婚紗
Źródło: http://www.flickr.com

akcesoriów, nie ma także inwazyjnego „wyciągania na środek”, więc jest to atrakcja zupełnie niezobowiązująca i zwykle podoba się gościom.

Jeżeli masz ochotę dowiedzieć się więcej na opisywany temat, kliknij na odnośnik do witryny (http://ogrodzenia-betonowe.waw.pl/ogloszenie/panele-ogrodzeniowe/) – informacje w tym miejscu zawarte są niezwykle fascynujące.

Kontakt do kogoś znajdziemy wklepując w wyszukiwarce na przykład „fotobudka Śląsk” lub pod adresem

Ten rodzaj atrakcji akurat angażuje gości, ale na przykład – występ pary tanecznej już niekoniecznie. Oni – tak jak barmani – wchodzą na 2-3 przygotowane tańce, a potem żegnają się z gośćmi czyli publiką i to wszystko. Dość oryginalną rozrywką jest pokaz osoby tańczącej z ogniem. Takie pokazy odbywają się wyłącznie na świeżym powietrzu, więc trzeba zaplanować wcześniej, czy będzie na to miejsce i czy uda się zgromadzonych gości zachęcić do wstania od stołu gdy zapadnie zmrok. Efekt na pewno jest oszałamiający. Dla narzeczonych o spokojniejszym temperamencie można zamówić prezentację wielkich baniek mydlanych – równie widowiskowa, lecz nie tak niebezpieczna atrakcja.

Jak widać opcji jest sporo i można wybrać coś najbliższego naszym preferencjom. Dobrze jest pomyśleć o naszych gościach, żeby czuli się komfortowo i aby też zapamiętali wesele na lata.