Escape room w Gdyni – kapitalna przyjemność dla każdego

Escape room to niesłychanie modna rozrywka oraz wspaniała zabawa dla każdego, która w dzisiejszych czasach cieszy się coraz większym zaciekawieniem. Jest to jednak dosyć nowiusieńka forma przyjemności, w związku z tym dużo ludzi nie wie na czym tak naprawdę polega escape room Gdynia.

zombie escape room

Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com
Mówiąc skrótowo escape room polega na tym, by odszukać sposób wydostania się z zamkniętego pokoju. Ma się na to wyłącznie 60 minut. W czasie zabawy rozwiązuje się rozliczne zagadki, jakie zdołają nam pomóc w wydostaniu się w pokoju. Gra jest naprawdę fantastyczna, natomiast emocje – wraz z upływem czasu – sięgają zenitu. Tutaj liczy się biegłość umysłu, pomysłowość oraz kreatywne rozwiązania. Wspólnie z przyjaciółmi zdołacie wykazać się oryginalnością i nieszablonowym myśleniem – wszelkie chwyty są dozwolone! Jest to niesłychanie ciekawa, nowoczesna rozrywka, jaka wybornie nadaje się dla ludzi w każdym wieku – zobacz sam!. Escape room Gdańsk to miejsce dla ludzi kreatywnych, uwielbiających wyborną rozrywkę, zagadki i szyfry.

Jeżeli omawiany temat Cię zaintrygował, sprawdź koniecznie ten świetny link (https://lonsdale-benlee.pl/sprzet-bokserski-mma/worki-gruszki) – przeczytasz w tym miejscu mnóstwo użytecznych informacji.

Jeśli nigdy dotychczas nie miałeś możności, by na własnej skórze przekonać się na czym polega ta wyśmienita zabawa to na pewno powinieneś to nadgonić.

ściana

Autor: thierry ehrmann
Źródło: http://www.flickr.com
Chyba nie ma osoby, jaka postanowiłaby się wziąć udział w Escape Room i była by z tego niezadowolona. Mało tego powinno się wiedzieć, iż koszt wzięcia udziału w takiej zabawie wcale nie jest duży, tym bardziej, że rozkłada się on na grupę kilku jednostek. Pożądane byłoby więc poświęcić te kilka – kilkanaście złotych, by na godzinę przenieść się do absolutnie innego, wprost filmowego świata, gdzie Waszym zadaniem będzie rozwiązywanie zagadek, łamigłówek, szyfrów i kodów, które mogą Wam pomóc (lub przeszkodzić!) w wydostaniu się z zamkniętego na cztery spusty pokoju. Zabawa na pewno będzie doskonała, emocjonująca i dostarczająca sporo adrenaliny, natomiast czas spędzony w zamkniętym pokoju z pewnością zapamiętacie na nadzwyczaj długo – AGNES s.c..