Escape room w Gdyni – kapitalna przyjemność dla każdego

Escape room to niesłychanie modna rozrywka oraz wspaniała zabawa dla każdego, która w dzisiejszych czasach cieszy się coraz większym zaciekawieniem. Jest to jednak dosyć nowiusieńka forma przyjemności, w związku z tym dużo ludzi nie wie na czym tak naprawdę polega escape room Gdynia.

zombie escape room

Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com
Mówiąc skrótowo escape room polega na tym, by odszukać sposób wydostania się z zamkniętego pokoju. Ma się na to wyłącznie 60 minut. W czasie zabawy rozwiązuje się rozliczne zagadki, jakie zdołają nam pomóc w wydostaniu się w pokoju. Gra jest naprawdę fantastyczna, natomiast emocje – wraz z upływem czasu – sięgają zenitu. Tutaj liczy się biegłość umysłu, pomysłowość oraz kreatywne rozwiązania. Wspólnie z przyjaciółmi zdołacie wykazać się oryginalnością i nieszablonowym myśleniem – wszelkie chwyty są dozwolone! Jest to niesłychanie ciekawa, nowoczesna rozrywka, jaka wybornie nadaje się dla ludzi w każdym wieku – zobacz sam!. Escape room Gdańsk to miejsce dla ludzi kreatywnych, uwielbiających wyborną rozrywkę, zagadki i szyfry. Jeśli nigdy dotychczas nie miałeś możności, by na własnej skórze przekonać się na czym polega ta wyśmienita zabawa to na pewno powinieneś to nadgonić.

ściana

Autor: thierry ehrmann
Źródło: http://www.flickr.com
Chyba nie ma osoby, jaka postanowiłaby się wziąć udział w Escape Room i była by z tego niezadowolona. Mało tego powinno się wiedzieć, iż koszt wzięcia udziału w takiej zabawie wcale nie jest duży, tym bardziej, że rozkłada się on na grupę kilku jednostek. Pożądane byłoby więc poświęcić te kilka – kilkanaście złotych, by na godzinę przenieść się do absolutnie innego, wprost filmowego świata, gdzie Waszym zadaniem będzie rozwiązywanie zagadek, łamigłówek, szyfrów i kodów, które mogą Wam pomóc (lub przeszkodzić!) w wydostaniu się z zamkniętego na cztery spusty pokoju. Zabawa na pewno będzie doskonała, emocjonująca i dostarczająca sporo adrenaliny, natomiast czas spędzony w zamkniętym pokoju z pewnością zapamiętacie na nadzwyczaj długo – AGNES s.c..