Szukasz prawdziwych emocji? Poznaj zabawę, którą jest Escape Room

Każdy człowiek potrzebuje zabawy. Jedni lubią po pracy iść na rower, inni z chęcią spotkają się z przyjaciółmi, aby pograć w bilarda bądź umówić się na grę w tenisa ziemnego. Jeśli ty też lubisz spędzać czas z bliskimi oraz chciałbyś zaproponować im nową atrakcję, wybierz Escape Room Gdynia. Czym jest Escape Room?

plakat

Autor: Esperluette
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to dość nowa gra, jaka jest coraz bardziej popularna w większości dużych miejscowości, a polega na ucieczce uczestników biorących w niej udział z określonego pomieszczenia. Swoje podłoże ma w wirtualnej grze, gdy trzeba było czytać tekst pojawiający się na ekranie monitora oraz rozwiązywać postawione przed graczem zadania. Teraz Escape Room to rzeczywisty pokój, do którego trzeba wejść, aby rozwikłać zagadki oraz podjąć się różnorakich zadań, które pozwolą uciec z pomieszczenia przed upływem czasu. W Polsce tworzonych jest coraz więcej pokoi, które odróżniają się od siebie swoim nastrojem i charakterem zagadek. Pokoje mogą wywoływać radość, mogą przerazić, lecz przede wszystkim zaciekawiają uczestników zabawy, którzy chcieliby podjąć się wyzwania i jako zwycięzcy ukończyć grę.

Poświęć chwilę i sprawdź tu kurs sprzedaży online podobne informacje na opisywany temat – one na pewno Cię zaciekawią, zatem nie wahaj się zbyt długo:)

Escape Room Gdynia ma kilka poziomów trudności, więc jeśli po raz pierwszy masz zamiar wziąć udział w prezentowanej zabawie, wybierz pokój utworzony dla początkujących graczy. Bez wątpienia da ci sporo emocji oraz będziesz chciał pokonywać kolejne poziomy trudności. Escape Room może być także znakomitym upominkiem, np. dla kolegi na urodziny albo dla Młodej Pary, która również przepada za niniejszymi atrakcjami i będzie dla niej rewelacyjnym oderwaniem od rzeczywistości po kilku miesiącach przygotowań do uroczystości – AGNES s.c..

escape room

Autor: thornet_
Źródło: http://www.flickr.com
By dowiedzieć się więcej, powinieneś wejść na serwisy skupiające firmy budujące wskazane pokoje, a zorientujesz się, w jakich miejscach możesz skorzystać z prezentowanego typu rozrywki oraz które pokoje są nadzwyczaj popularne. Przeciętny czas na rozwiązanie zagadek to sześćdziesiąt minut. Jeśli i ty liczysz na nowe doświadczenia i potrzebna ci dawka wrażeń, Escape Room Gdynia to rozrywka dla ciebie. Zbierz paczkę znajomych oraz zarezerwujcie jeden z możliwych pokoi, a z pewnością wciągniecie się w tą zabawę oraz nie będziecie się mogli doczekać, gdy znowu zaczniecie w poczuciu szybko upływającego czasu rozwiązywać zagadki. Adrenalina uzależnia, niedługo sam się o tym przekonasz – fajny escape room w gdyni.