Poszukujesz pokrowca na telefon LG? Sprawdź, jakie są ich typy

Większość z nas zalicza się obecnie do grona użytkowników smartfonów. To telefony, jakie nie tylko umożliwiają prowadzenie rozmów telefonicznych czy przesyłanie wiadomości SMS-owych. Dają także rząd innych funkcji, z których warto jest korzystać, aby w pełni cieszyć się jego możliwościami oraz robić przepiękne fotografie z podróży, szperać w Internecie czy znajdować drogę do celu, do jakiego chcielibyśmy dotrzeć.

telefon

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com
By telefon nam dobrze służył, najkorzystniej jest zainwestować w porządne etui. LG G3 czy inny smartfon tak samo go potrzebują, więc nie zwlekaj z zakupem oraz zdecyduj się na jeden z charakteryzowanych niżej typów pokrowców. Pierwszy rodzaj pokrowca to pokrowce plastikowe.

Poszukujesz uzupełniających informacji na omawiany w tym miejscu temat? To żaden problem, po prostu wejdź do serwisu a zobaczysz, że to było bardzo łatwe.

Są nad wyraz powszechne przez swoją małą cenę, jednakże nie zabezpieczają wystarczająco naszego sprzętu. Dlaczego? Przede wszystkim z tego względu, że już z pierwszym upadkiem z wysokości, nawet ze stołu, mogą pęknąć oraz np. porysować bok naszej komórki. Pokrowce plastikowe są niedrogie, ale korzystniej jest pomyśleć nad innym etui, choćby z poliwęglanu – zobacz. To również sztuczny materiał, ale w odróżnieniu od plastiku poliwęglan (zobacz: poliwęglan komorowy) jest bardzo wytrzymały i świetnie ochrania również w przypadku uderzenia telefonu o twardą powierzchnię. Jeśli zależy ci na stylowym zabezpieczeniu smartfona, możesz zdecydować się na pokrowiec skórzany. Prezentuje się naprawdę elegancko, a do tego nie niszczy się szybko. Niestety nade wszystko zabezpiecza wyłącznie przed zadrapaniami. Jeśli telefon wypadnie nam z rąk, takie etui może nie być wystarczającą ochroną. Dla osób doceniających dobrą jakość przeznaczone są pokrowce z włókna węglowego. Nie można ukryć, że są kosztowne, lecz za wyższą jakość warto jest zapłacić odrobinę więcej. Szczególnie, iż świetnie zabezpieczają przed wszelakimi uszkodzeniami, toteż będziesz mieć pewność, iż twój nowo kupiony sprzęt jest w pełni bezpieczny oraz nic mu nie grozi.

etui na telefon

Autor: Etuo
Źródło: http://www.etuo.pl
Czym jeszcze kierować się kupując etui? LG G2 mini, Samsung lub Nokia to przykładowe typy oraz marki smartfonów, więc podaj w sklepie dokładną nazwę swojego telefonu, by nie okazało się, że wybrałeś niewłaściwy pokrowiec. Zawsze możliwa jest wymiana kupionych produktów, lecz lepiej jest zaoszczędzić sobie zachodu oraz z miejsca wybrać etui, które będzie dopasowane do naszego telefonu – link do strony źródłowej.