Jak sprawić przyjemność kibicowi f1?

Opinia, że w każdym mężczyźnie jest trochę z chłopca nie jest banałem. Bardzo dobrze widać to, gdy obserwujemy swoich mężczyzn oglądających z rumieńcami na twarzy rajdy samochodowe czy wyścigi formuły 1. Podobną adrenalinę można porównać jedynie do kobiecych wojaży po sklepach i wizycie przyjaciółki i salonie piękności. Jest to prezent który z pewnością będzie wspominany przez długie lata.

Wyjazd dla fanów

formuła

Źródło: altervista.org

Jeśli chcemy zaskoczyć kogoś z naszych bliskich, a tak się składa, że jest on fanem sportów ekstremalnych, a zwłaszcza wyścigów samochodowych, to bilety na formułę 1 będą strzałem w dziesiątkę . Karnety takie możemy zarezerwować przez portal internetowy i zamówić on-line. Powinniśmy tylko mieć w pamięci aby rezerwować karnety ze znacznym wyprzedzeniem, są one bowiem szybko wykupowane i rośnie ich cena. Ogromną popularnością darzone są także bilety na GP Węgier. Strony internetowe za pośrednictwem których bilety takie można nabyć oferują nam także inne atrakcje jak na przykład odwiedzanie boksów, gadżety związane z formułą 1- koszulki, breloczki, kubki. Znaleźć możemy również listę hoteli i kempingów, oficjalny program Grand Prix, a także zdjęcia z wyścigów i przydatne informacje dla kibiców.

W grupie raźniej

Dużo firm i klubów zrzeszających fanów organizuje wyjazdy na formułę 1 grupowe. Jest to idealna opcja na spędzenie wolnego czasu gdy zamiast samotnej wycieczki wolimy zorganizować się z innymi. Należy dodatkowo zaznaczyć, że wykupując taki wyjazd nie musimy się martwić o transport czy hotel, wszystko to, jest załatwiane za nas i wliczane w cenę wyjazdu. Oprócz tego, możemy zapoznać nowych kibiców z całej Polski i nawiązać przyjaźnie często na całe życie.

Możliwość zobaczenia na żywo legendarnych kierowców formuły 1 jest życzeniem niejednego fana sportów wyścigowych. Dzisiaj marzenie to możemy spełnić nie wychodząc z domu. Trzeba tylko zakupić bilety na GP Węgier i wybrać się z bliską osobą, lub wybrać się całą grupą. Z pewnością będzie to prezent który odciśnie ślad w pamięci każdego kibica wyścigów samochodowych. kubki (zobacz kubki z własnym nadrukiem)