Metaliczne tatuaże, nowy trend!

Amatorów tatuaży dziś widujemy co niemiara, zanim jednak zdecydujemy się nakłuć – dobrze to przemyślmy, bo rysunek na ciele tak prędko nie zniknie (z tego powodu specjaliści sugerują by decydować się na wzór neutralny, a nie np. imię partnera).

Zgadza się, usunięcie tatuażu laserem jest możliwe – w ten sposób ”pamiątki” po byłym partnerze pozbyła się Doda – jednak po zabiegu skóra zawsze już będzie zmieniona.

Nasze następne artykuły są podobnie zajmujące, jak ten. Zatem kliknij w link tutaj co to jest prawo autorskie i oglądaj szczegółowe posty. Zachęcamy!

Co więcej, jeżeli tatuaż jest sporych rozmiarów, może pozostać blizna. Pomyślmy. Czy

Tatuaż

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com

jesteśmy pewni, że za 10 lat dalej będzie nas zachwycał na ramieniu właśnie taki rysunek. Naprawdę? Zastanówmy się, co było dla nas istotne 10 lat temu i jak bardzo zmieniły się od tego czasu nasze gusta. Cieszące się w ostatnim czasie tzw. tribale za 10-15 lat będą bez wątpienia tak samo modne jak w dzisiejszych czasach zespół Fun Factory. Więcej na stronie:

Nie zaszkodzi więc na początek pomyśleć o tatuażu jednorazowego użytku, zwłaszcza, że prawdziwe tatuaże rzeczywiście powoli zaczynają wychodzić z mody. Aktualnie modowy świat pochłonęła moda na tatuaże jednorazowe, które są w stanie w parę chwil przemienić nas w księżniczkę z baśni z tysiąca i jednej nocy! Co więcej, nowoczesne tatuaże nie przypominają kalkomanii z lat 90-tych, lecz prawdziwe dzieła sztuki! Metaliczne tatuaże to hit na punkcie którego zwariował cały świat. Nadszedł czas na złote tatuaże, które zjawiskowo prezentują się na rozgrzanej słońcem skórze. Bransoletki na nogę, nadgarstek, delikatne łańcuszki na szyję oraz dyskretne ozdoby na palce – zależnie od naszej kreatywności, upiększyć możemy każdy fragment ciała. Zapraszamy na stronę:

Wszędzie i o każdej porze roku prezentują się zjawiskowo! Na imprezie, w towarzystwie małej czarnej, srebrne tatuaże są świetnym dopełnieniem stylizacji, zaś późną wiosną, idealnie podkreślają opaleniznę. Oprócz metalicznych tatuaży, możemy również odważyć się na tatuaż z henny. Henna jest barwnikiem naturalnym i od wieków służy do ozdabiania ciała. Cóż, posiada też swoje gorsze strony. Aby pozbyć się jej czerwonego odcienia, w składzie pojawia się substancja chemiczna, która u wielu osób powoduje uczulenie.

Jeżeli opisywana tematyka jest godna Twojej uwagi, wejdź szybko pod ten link – świetna witryna (http://novagroup.pl/produkt/lezanka-mlw-wellness) na pewno także Cię bardzo zainteresuje.

Zatem… Który tatuaż wybierzesz?