Znakomita sala treningowa w Hotelu Wyspiańskim w centrum Krakowa

Poszukując wspaniałej , wybornie wyposażonej sali szkoleniowej w Krakowie warto dowiedzieć się co ma do zaoferowania hotel Wyspiański, który znajduje się w samym centrum Krakowa. Jest to hotel, jaki oferuje nie tylko wspaniałe i wygodne zakwaterowanie, lecz dodatkowo przestronne sale szkoleniowe oraz konferencyjne.

przejdź do serwisu www

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com

Ma on aż 5 niezwykle rozległych sal szkoleniowych, z jakich każda jest znakomicie zaopatrzona, w nowomodny multimedialny sprzęt, taki jak rzutnik, ekran multimedialny, telewizor i magnetowid, prócz tego na wyposażeniu znajduje się również rzutnik slajdów, pisma oraz dostęp do Internetu.

Jeżeli ten tekst jest dla Ciebie interesujący to sprawdź serwis blendery gastronomiczne, w którym są tego typu informacje. One z pewnością będą dla Ciebie przydatne.

Sale swoim designem przypominają sale kinowe. W najogromniejszej sali możliwe jest ulokowanie 250 osób, zaś najmniejsza ma miejsca dla 100 osób. Jak więc widać decydując się na wyprawienie konferencji w hotelu Wyspiańskim masz do wyboru różne sale, dzięki czemu łatwo dobierzesz tę, jaka okaże się najlepsza oraz będzie realizować Twoje oczekiwania. Sale mają również obszerne oraz kompleksowe zaplecze techniczne. Niejedna osoba szuka komfortowej oraz rozległej sali konferencyjnej bądź szkoleniowej wpisując „sala szkoleniowa Kraków” w wyszukiwarce internetowej.

Sala konferencyjna

Autor: The Charterhouse Causeway Bay
Źródło: http://www.flickr.com
Niemniej jednak jeśli zależy Ci na doskonałej jakości i znakomicie zaopatrzonej sali, a na domiar tego pragnąłbyś profesjonalnie przeprowadzić szkolenie i zdołać liczyć na pomoc personelu, to bezspornie sale, jakie znajdują się w krakowskim hotelu Wyspiański zaspokoją Twoje oczekiwania. Nie musisz już dalej poszukiwać, bowiem hotel Wyspiański (zobacz) zaoferuje Ci to, co najlepsze. Ceny za wynajem sal konferencyjnych też są niezwykle atrakcyjne i niezwykle przystępne, są one załatwiane osobiście z Klientem. Powinno się skorzystać z tej doskonale przygotowywanej oferty, bo w hotelu Wyspiańskim masz pewność, iż Twoje szkolenie, konferencja albo też spotkanie biznesowe na pewno przebiegnie zgodnie z planem, natomiast uczestnicy szkolenia będą sympatycznie wspominać je jeszcze przez mnóstwo długich lat.