Ekran led ma szansę okazać się zawieszony w publicznym środku transportu

Ekran led ma szansę powiadamiać klienta o najnowszych ofertach. Jesteśmy wielką firmą, do której, wchodzi sporo kolejnych kontrahentów, a również co chwilę zjawiają się zakłady, które chcą z nami rozpocząć współpracę?

Reklama ledowa

Autor: clry2
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli tak, to warto się namyślić, czy w sali konferencyjnej, albo przy recepcji, gdzie konkretna jednostka będzie musiała troszkę poczekać za konkretnym reprezentantem firmy, z którym chce się zetknąć na rozmowie, nie powinien być zamontowany ekran led – ekran ledowy w skarżysku kamienna na piłsudksiego. Będziemy mogli na nim ciągle pokazywać reklamy związane z naszą firmą, przez co jeszcze tuż przed samym spotkaniem, będziemy upewniali daną jednostkę, że powzięła właściwą decyzję zachodząc właśnie do nas. Takie ekrany ledowe są różnej wielkości, więc możemy je dobrać do wielkości miejsc w których będą zamontowane, a co najważniejsze, obraz który będzie się na nich pojawiał ciągle będzie tak samo wyraźny.

Dobrze jest posiadać znaczniejsze ekrany w mieście

Miasto

Autor: Ari Helminen
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli chcemy, aby nasza reklama (zobacz pozycjonowanie stron internetowych w google) pojawiała się przy drodze, lub na ulicach znaczniejszego miasta, to wówczas warto przypilnować, żeby ekrany led były jak największe. Wówczas będziemy mieli pewność, że będą one widoczne ze znacznej odległości, a więc kierowcy zdążą wszystko zobaczyć, bez potrzeby hamowania, a przechodnie spostrzegą naszą wyróżniającą się reklamę spośród setek podobnych. Im bardziej mrugająca będzie nasza reklama, im wyraźniejszy będzie jej obraz, tym znaczniejszą mamy szansę posiadać pewność, że zostanie ona dostrzeżona oraz przywoła do nas znaczniejszą liczbę klientów. Przykładowe miejsca na takie ekrany można zobaczyć tutaj: klik.

W tramwajach też są zakładane

Takie ekrany mają tak dużo zastosowań, że szybko odnajdziemy je w transporcie publicznym. Zazwyczaj przyczepione są z przodu autobusu i poza wyświetlaniem daty, godziny, informacji o tym kto ma imieniny, oraz na jaki przystanek podążamy, mamy szansę również oglądać różnorakiego rodzaju reklamy. Mimowolnie będzie spoglądać w kierunku takiego ekranu, bo będzie ciekawszy aniżeli krajobraz za oknem oraz mamy szansę okazać się zadziwieni jakością wyświetlanego obrazu.