Nowoczesny kraina reklamy oraz zabawy ,czyli telebim

Telebim jest to ogromny wyświetlacz skomponowany z diod LED, który prezentuje obrazy pełnokolorowe. Wyprzedza zwyczajowe rzutniki i wielkoformatowe wyświetlacze plazmowe, które gorzej dają radę w stanie dużego naświetlenia, w związku z czym wyświetlane treści są mniej widzialne.

Piosenkarka

Autor: Justin Higuchi
Źródło: http://www.flickr.com

Najlepsze przeznaczenie ekranów ledowych

Jest to wyposażenie o bezdyskusyjnie wielostronnym przeznaczeniu. O wzięciu jakie posiada telebim w otoczeniu ogłoszeniodawców może świadczyć słynny manhattański plac – Times Square, jest wprost naszpikowany przeróżnymi ekranami ledowymi, i bezspornie posiada wielki klimat. Co ciekawe telebimy – np. takie: daily motion – są tak rozjarzone, że czasami mają wpływ zanieczyszczenie świetlne, o którym mówimy kiedy światło widziane w atmosferze powoduje rozjaśnienie nocnego nieba, co utrudnia obserwację gwiazd. Reklamowanie to nie wyłączny obszar w którym zdaje egzamin telebim. Jego bytność potrafi umilić każdą masową imprezę. W szczególności jego bytność docenią fani licznych koncertów, kiedy w trakcie występu swoich idoli są za daleko od estrady, i tylko dzięki telebimowi są w stanie na obejrzenie tego co tam się toczy. Podczas społecznych wydarzeń umożliwiają dobry odbiór widzianych treści. Mecze i spotkania sportowe to kolejne z widowisk na których nie może nie być telebimów. Nikt nie wyobraża sobie, aby w trakcie skoków zimowych nie podawano punktacji skoczków za pomocą tego wielkiego ekranu.

Wypożycz telebim

Sporo firm trudni się wypożyczaniem telebimów w szerokiej gamie, co do rozmiaru wyświetlacza. Świadczy przy tym pełną pomoc podczas montażu i demontażu sprzętu.

Czy masz ochotę może dostać link do strony podkładki nierdzewne, gdzie oczekują na Ciebie nowe posty? Myślimy, że spodoba Ci się nowy serwis.

Jest również możliwość ruchomego telebimu, który naszą reklamę wyświetli w dowolnie wytypowanym położeniu. Dla zainteresowanych więcej informacji można odnaleźć tu: tutaj.