Wybierz idealny ekran dla własnej reklamy, aby zyskać nowych nabywców dla firmy

Reklama zewnętrzna z każdym rokiem zdobywa coraz większe uznanie, tak i wśród marketingowców, jak i osób, które pragną skierować uwagę kontrahentów na usługi czy towary swojej firmy.

transmisja

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Reklama zewnętrzna potrafi przyoblekać przeróżną formę, dostosowując się do profilu biznesu, mimo wszystko niektóre jej odsłony posiadają charakter ogólny i wspaniale spisują się w każdym przypadku.kliknij tutaj total nevastane total nevastaneTak bywa w przypadku reklamy publikowanej za pomocą telebimu.

Telebim jest nowoczesnym nośnikiem reklam

Telebimy – bydgoski telebim na pl. teatralnym – posiadają szerokie i powszechne zastosowanie w branży reklamowej. Stało się to z powodu ich niezwykłych właściwości, które zapewniają doskonałą czytelność nawet z dalekiej odległości oraz przy pokaźnym nasłonecznieniu. Matryca zbudowana z diod led sprawia, że obraz odznacza się wybitną wyrazistością, przez co telebimy idealnie stosuje się zarówno w warunkach miejskich, jak i w środku budynku. Są stosowane zarówno w miastach, gdzie ustawione w strategicznych punktach służą jako innowacyjne przekaźniki reklam, jak i na różnego rodzaju imprezach plenerowych i kulturalnych.

koncert

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

Reklama na telebimie może okazać się rzeczywiście skuteczna

Według badań rynku marketingowego reklama zewnętrzna z użyciem telebimu przynosi doskonałe efekty i może pochwalić się bardzo dużą efektywnością. Jej mocną stroną okazuje się wielka dostępność, ponieważ telebimy instalowane w najlepszych lokalizacjach miast skupiają uwagę dużej liczby odbiorców, tak i przejeżdżających kierowców, jak i spacerujących pieszych. Z tego powodu wybór właściwej lokalizacji pod przekaźnik okazuje się tak bardzo ważny. Preferowane bywają okolice rond i skrzyżowań, najważniejszych ulic, jak także bliskie sąsiedztwo obiektów często odwiedzanych przez konsumentów, jak choćby dworców, portów lotniczych czy obiektów handlowych.

Znajdź miejsce pod reklamę dla siebie

Jak łatwo się domyślić, nabycie telebimu łączy się z znaczną inwestycją, która w dodatku staje się mocno skomplikowana, ponieważ pod kupiony nośnik trzeba znaleźć dobrą lokalizację i postarać się o zezwolenie na postawienie telebimu. Z tej racji pomyślnym posunięciem okaże się korzystanie z usług przedsiębiorstwa, która dysponuje już założonymi telebimami w mieście oraz udostępnia odpłatnie na nich powierzchnię pod reklamę – telebim chełm armii krajowej.