Owcza skóra parzona, a wełna gotowana – czyli, wełna wełnie nie jednakowy Kawałek 2

W wcześniejszym artykule zainteresowaliśmy się tematem owczej skóry parzonej, lekko łapiąc temat wełny gotowanej. W tej części artykułu skończymy tematykę wełny gotowanej oraz stworzymy malutkie podsumowanie.

ubrania

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Wełna gotowana – to tkanina, która posiada bardzo bogate zastosowanie w krawiectwie (rekomendowana wełna gotowana).

Jeśli chcesz, aby podobne wiadomości zostały Ci w głowie na dłużej, sprawdź witrynę, do której odnośnik jest tutaj. Znajdziesz tam bardzo podobne informacje.

W konfrontacji do owczej skóry parzonej, nie bywa „zbita” ale miękka, bardzo milutka w dotyku, sprężysta, mięsista, a również „lejąca”. Materiał ten ma możliwość nadawać się na najbardziej zimną porę roku (chociaż potrzebuje plusowej podszewki). W jaki sposób wspominane było we pisanym wcześniej artykule, tkanina ten ciężko się plami|, jednak nie było napisane, że dzięki swojej strukturze nie uczula jak tradycyjna owcza skóra. Najczęściej używanymi do produkowania owczej skóry gotowanej są: wełniane nici, albo nici z włókien syntetycznych. Bywa także bogatsza różnorodność użytkowania, bo współgra także do wytwarzani ubrań męskiej.

biała sukienka

Autor: RomitaGirl67
Źródło: http://www.flickr.com
dekoracje - krajobraz

Autor: Jarosław Pocztarski
Źródło: http://www.flickr.com
Nie istotne czy wełna gotowana albo wełna parzona – są w posiadaniu one dużą wachlarz barw a także wzroków w własnym asortymencie, między innymi: krateczkę, tak nazywanym „melanżu”, wielokolorowe – albo właśnie pojedynczo barwowe (poznaj pełną ofertę na lamalama.pl). Dużo zależy od sklepu, jednak kwoty tych produktów mają wahania pośrednio od stówki do kilku stówek. Oczywiście można je także kupić z „second handu”, wtedy koszta będą proporcjonalnie mniejsze.

Podsumowując: czy wełna owczej skórze nie jednakowy? Patrząc na każdą rzecz, jaka zostało przedstawiane, oba rodzaje wełny różnią się od samych siebie – jednakże nie w tak mocny sposób jakżeby się mogło zdawać.

Publikacja, którą w tym momencie widzisz to nieszablonowe źródło (http://www.pralnia-warszawianka.pl/) informacji, jednak jeżeli poszukujesz analogicznych danych, to kliknij tutaj.

Która lepsza, wygodniejsza – to pozostawiamy Waszej ocenie. Kto może wiedzieć, możliwe że w tego typu feerii barw a także kształtów odnajdziecie swojego „mięciutkiego” ulubieńca?