Łowca poszukujący skarbów na miarę dzisiejszych czasów

Jak wiadomo współczesna technologia mknie do przodu szybciej niż do niedawna byliśmy w stanie to sobie wyobrazić. Dlatego własnie powstają kolejne serie gier, którymi możemy się pasjonować już tylko na najnowszych modelach konsoli. Producenci gier i owych konsoli chcą wspólnie zdobywać rynek. Ale dla graczy, którzy uwielbiają nowinki, ani zakup nowej konsoli ani też nowej gry nie będzie czymś niesamowitym, a już na sto procent nie dla osób, które pokochały grę uncharted. Niedawno pojawiła się kolejna seria uncharted 4, gdzie nadal jesteśmy awanturnikiem, który szuka skarbów.

kontroler do gry

Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Nadal mamy okazję pakować się w miliony kłopotliwych sytuacji. Oczywiście nie zmieniają się też warunki, to znaczy nadal funkcjonujemy w jakiś egzotycznych krajach, gdzie musimy walczyć nie tylko z własnym charakterem, który pakuje nas w coraz to większe kłopoty, ale też z różnymi zagadkami, które od wieków czekają na kogoś, kto je rozwiąże. Fabuła toczy się szybko, a cała oprawa graficzna pozwala na zanurzenie się totalne w tą grę. W przyszłym roku jest przewidziana światowa jak też europejska odsłona tej gry, która dzięki naprawdę fantastycznej grafice totalnie nas pochłonie.

Bojowo nastawiona Lara Croft to pamiętna pogromczyni świata, w którym niejeden mężczyzna nie byłby w stanie się odnaleźć

Ten, kto lubi przygodowe gry dobrze wie, że Tomb Raider to gra, która miała swoje wzloty i upadki, jednak po restarcie serii wiele się zmieniło. Dlatego tak duża popularność rise of the tomb raider, choć jeszcze nie wyszła ona na rynek. To gra, która na sto procent zawładnie sercami graczy młodszych i starszych. Choć trzeba przyznać, że pełna brutalności i wielu różnego typu survivalowych zagrywek, to i tak okazuje się świetna dla graczy w każdym wieku. Co interesujące ta wersja gry jest nowych miejsc, do których dociera bohaterka, a to pozwala na ciągłe zaskakiwanie gracza. A jak wiadomo najlepsza gra to taka, która ma wiele elementów zaskoczenia. Lara Croft wciąż korzysta z łuku i potrafi niepostrzeżenie przejść za plecami wrogów. Jednak może używać również ognia, w tej serii może dojść do do regularnych wymian ognia, co w poprzednich odsłonach nie miało miejsca.

Lara Croft ma zamiar spełnić swoje przeznaczenie, a to oznacza, że ma zamiar stać się rabusiem grobowców.

Czy taka tematyka przykuła Twoją uwagę? Jeżeli tak, to dodatkowo zobacz ofertę Czarnogóra, która odnosi się do omawianej sprawy, więc zapewne też Cię zaintryguje.

Choć dla wielu osób brzmi to dość kiczowato, kobieta, która biega i musi unieszkodliwić wielu ludzi, po to żeby otrzymać cenny skarb, to dla dzieci. Jednak, jeśli tylko damy szansę tej grze to na sto procent stwierdzimy, że cały zamysł jest w porządku. Chociaż należy przyznać, że duże znaczenie ma odtwórczyni roli w ekranizacji filmowej. Znana każdemu z tej roli Angelina Jolie wpisała się złotymi zgłoskami do kina akcji tą właśnie rolą. Trzeba przyznać, że choć niewielu spodziewało się, że ta cudowna aktorka okaże się genialną odtwórczynią roli Lary, tak wszyscy po zobaczeniu filmu piali z zachwytu. Stąd również coraz większy sukces następnych serii tej gry. Fani Lary Croft z niecierpliwością czekają na konkretną datę premiery tej gry. Są przekonani, że jest, na, co czekać i że powinno się ja kupić nawet w ciemno.