Jak prawidłowo dobrać wielkość skórzanych rękawiczek?

Dla dużej części osób zakup prawidłowo dobranych wykonanych ze skóry rękawiczek, mógłby stanowić pewien kłopot. A taki składnik ubrania jest wyjątkowo ważny w okresie zimowym, kiedy to od nich w dużej mierze zależy nasz luksus czy nawet zdrowie.
Prawidłowo jest zatem poznać najpierw parę wskazówek, dzięki którym nasz zakup będzie nam poprawiał nastrój przez niezwykle znaczny czas.

Nie można bowiem zapominać, że czasem jest to niezwykle istotny składnik stylizacji, który dopełnia nasz ubiór. Tak samo rękawiczki kobiece, jak i te dla mężczyzn mają swe rozmiary (np. L, M, S) i mogą być oferowane w wersji ocieplanej lub bez podszewki. Rozmiar tej części garderoby musi być dobierany na podstawie szerokości ręki. Prawidłowy pomiar powinien być dokonany na wyprostowanej dłoni przy przeprowadzeniu mierzenia obwodu przy pomocy mocno dociśniętej miarki. Jest to bardzo skuteczna oraz prosta metoda i można w taki sposób mierzyć rozmiar zarówno rękawiczek na zimę, jak i takich samochodowych.
kolarstwo

Autor: www.nartyslowacja.pl
Poszczególne wymiary mają dopasowaną wielkość w calach lub centymetrach, np. męskie L to 9 cali albo 23 cm, lecz już kobiece L to 8 cali i 20 centymetrów. Jeśli wymiar Twej dłoni mieści się między dwoma sąsiednimi rozmiarami rękawic, warto jest dobrać ten mniejszy, gdyż skórzane rękawice z czasem się nieco powiększą. Jeśli chcesz je kupić w stacjonarnym sklepie, mógłbyś je od razu zmierzyć.

Jeśli z kolei korzystasz z propozycji jakiegokolwiek marketu Internetowego, w każdym wypadku możesz zamienić produkt albo odstąpić od kupna. Masz na to 14 dni.

Przypadł Ci do gustu ten artykuł? Zatem czytaj to Zimowe kolonie dla dzieci, na co masz chęć na następnej stronie, którą z radością dla Ciebie opracowaliśmy.

Odesłać rękawice musisz jednak na swój koszt .