Ekran led ma szansę zostać umieszczony na każdej wysokości

Możemy wybrać właściwy rozmiar jaki musi posiadać ekran led. Decydując się na jakąś reklamę, pragniemy mieć świadomość, że w krótkim czasie dojdzie ona do tysięcy przyszłych kontrahentów oraz zawsze będzie dostrzeżona.

Reklamy ledowe

Autor: Ari Helminen
Źródło: http://www.flickr.com
Przez to właśnie ekran led ma różne wielkości, aby dało się dobrać je do własnych potrzeb. Na większych przestrzeniach możemy zamontować takie znaczniejsze ekrany, przez co nie da się nie dostrzec sporego obrazu, wyświetlającego się w niesamowitej jakości. Lecz mamy szansę także wynająć mniejsze ekrany, które będą założone w autobusach, lub w poczekalniach, co powiększy jeszcze nasz dostęp do potencjalnego kontrahenta.

Żeby zgłębić wiedzę na omawiany temat obejrzyj stronę (www.mdbplayground.pl/), która posiada ciekawe informacje na ten temat – wystarczy kliknąć!

Przykłady ekranów led można znaleźć w tym miejscu: zobacz.Ekrany te są niesamowicie wytrzymałe

Nie ma znaczenia czy jest mróz, czy świeci mocne słońce, nie dosyć, że mamy świadomość, że te ekrany będą działały, to jeszcze mamy szansę posiadać pewność, że przemiana warunków atmosferycznych w żaden sposób nie zadziała na jakość wyświetlanego przez nie obrazu. Cały czas będzie on wyraźny, jasny oraz wciąż będzie się rzucał w oczy, więc nie sposób będzie go ominąć. W dzień będziemy go dostrzegać, lecz również w nocy będzie dobrze widoczny, przy czym mamy gwarancję, że nie będzie raził w oczy, więc ani nie będą się na niego skarżyli pobliscy sąsiedzi, ani nie będziemy wprowadzać zagrożenia na drodze, które mogłoby się pojawić, gdybyśmy razili kierowców. Nic takiego się nie stanie, ten obraz jest najlepszej jakości, więc z jednej strony niesamowicie jasny, a z drugiej znów tak przyjazny dla naszych oczu, że nie powinniśmy się obawiać

Metropolia

Autor: 7 w d
Źródło: http://www.flickr.com

żadnego oślepienia oraz bez względu na to, jak długo będziemy się wpatrywać w taką reklamę, nasze oczy nie będą nas bolały.

Myślmy o takich ekranach

Takie ekrany są najlepszym nośnikiem dla naszej reklamy o jakim tylko mogliśmy pomyśleć. Dlatego należy dołożyć starań, aby nasza reklama pojawiła się właśnie na takim sprzęcie, szczególnie że wówczas możemy ją bardziej poszerzyć, a przemieniające się obrazy będą w stanie pokazać o naszej pracy więcej, niż gdybyśmy próbowali to powiedzieć przy pomocy kilkudziesięciu słów, których i tak nikt by nie dał rady przeczytać. Graficy posiadają tutaj spore pole do popisu. Kilka przykładów ekranów ledowych znajduje się tutaj: ekran led legnica piłsudskiego.