Telebimy lub billboardy – jaka z nadmienionych form reklamy zewnętrznej jest najlepsza?

Właściciele firm mają dużo zadań, jakim są zmuszeni stawić czoła, by z powodzeniem prowadzić swoją działalność. Jednym z nich jest bez wątpienia zareklamowanie produktów lub usług w sposób, jaki przyciągnie klientów. Istnieje niejedna forma reklamy, a jedną ze szczególnie popularnych jest reklama outdoorowa, nazywana inaczej reklamą zewnętrzną. Dwie przede wszystkim znane formy niniejszej reklamy to billboardy oraz telebimy. Jaka z nich będzie dla nas bardziej właściwa?

Telebim Opole jest ekranem wizyjnym, jaki jest złożony z diod.

Zaciekawił Cię nasz wpis? Jeżeli tak, to czytaj więcej o zbliżonej dziedzinie na kolejnej witrynie – znajdziesz ją w linku pod spodem.

Można na nim umieszczać różnego rodzaju animacje, które niejednokrotnie zdecydowanie lepiej przykuwają uwagę od zwyczajnych plakatów. Obraz na nim przedstawiany jest wyraźny także w trudniejszych warunkach meteorologicznych, np. kiedy świeci słońce albo pada deszcz – czytaj . Billboard z kolei jest nośnikiem reklamy, który może osiągnąć nad wyraz duże rozmiary, w zależności od tego, gdzie chcielibyśmy go umieścić. Billboardy mogą stać przy drogach, ale mogą być także powieszone na budynkach w centrum miasta.

telebimy

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com

Tam mają szansę być spostrzeżone przez największą liczbę ludzi, dlatego lokalizacja ma być jednym z pierwszych czynników, jakie będziemy rozważać. Jeżeli chodzi o telebim Konin Kleczewska, jest on z pewnością kosztowniejszy od billboardu, lecz również bardziej efektowny. Do tego wymaga stosownego pozwolenia – nie można go ustawić od tak. Billboardy natomiast mogą być niedostrzegalne w nocy bądź przy gorszej pogodzie, jeżeli odpowiednio ich nie naświetlimy. Dlatego pamiętajmy o tym, wybierając tą formę promocji.

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, jaki z typów reklamy zewnętrznej jest korzystniejszy. Wszystko jest zależne od indywidualnych potrzeb danego właściciela przedsiębiorstwa oraz kampanii reklamowej, jaką zamierza przeprowadzić – czytaj . Odpowiedz w związku z tym sobie na pytanie, na czym szczególnie ci zależy i w jaki sposób podług ciebie skutecznie dotrzesz do odbiorców, a wyjście nasunie ci się samo. Gdzie zgłosić się w celu wykonania reklamy na powyżej wskazane rodzaje nośników? Najlepiej do sprawdzonej agencji reklamowej, jaka posiada doświadczenie w tej dziedzinie oraz dzięki której odniesiemy pożądany sukces.