Maluchy wyrastają z nowych ubranek w ogromnym tempie

Dzieci wyrastają ze swoich ubrań z prędkością światła. Czasem wystarczy kilka miesięcy, by nasz maluch przestał mieścić się w swoje ubranka. W związku z tym, to oczywiste, że ubrania dla dzieci kupujemy tylko na dany sezon. Dlatego, że następnego lata już nie będą pasowały na nie ubrania z zeszłego roku. Należy przejrzeć ofertę sklepów z ubraniami dla najmłodszych i znaleźć jeden czy parę ulubionych. Dzięki temu na pewno będziemy mogli liczyć na zniżki dla stałych klientów i mamy pewność co do jakości ubranek.

dziecko

Autor: Naval Surface Warriors
Źródło: http://www.flickr.com

Rodzice z zakupami dla maluchów radzą sobie w różny sposób. Istnieją tacy, którzy robią zakupy na wyrost, ale na przykład gdy idzie o koszule dla dzieci, to pomysł dość nieprzemyślany. Ta sama zasada odnosi się do zabawek, jeśli kupimy 3latkowi zabawki dla 6 latka może ich po prostu nie zrozumieć i w efekcie nie będzie się bawił. Trzeba dopasować poziom zaawansowania i np. przyjemne w dotyku zabawki drewniane kupić młodszemu dziecku.
Mały chłopczyk nie wygląda i z pewnością nie czuje się dobrze w zbyt dużym ubraniu, nawet jeżeli za duże będzie tylko przez moment. Na pewno lepiej kupować ubrania częściej, lecz w odpowiednim rozmiarze.
Koszula dla chłopca jest idealnym pomysłem na różne bardziej oficjalne okazje, ale też na upalne wakacyjne miesiące. Ważne, aby była z oddychającego, przewiewnego materiału i nie miała żadnych mocno sztywnych miejsc, które mogą uwierać. No i każdy mały elegant będzie ucieszony, że może nosić koszulę, jak dorośli panowie.

bawiące się dziecko

Autor: Andy Jarrett
Źródło: http://www.flickr.com

Nie zapominajmy, że ubrań które nosi teraz nasza pociecha nie założy już kolejnego lata. Dobrze jest więc sprawdzać, czy sklepy mają jakieś promocje. Na pewno w okresie letnim możemy wyszukać dobre oferty choćby na bluzy dresowe dla dzieci, lub bluzeczki sprzedawane w pakietach na przykład po trzy sztuki. Nie opłaca się kupować bardzo drogich ubranek. Raz – maluch zaraz z nich wyrośnie, a dwa, że w lecie dzieci nieustannie są w ruchu, więc rozdarcia czy plamy których nie da się usunąć są codziennością. Zabawki dla naszych pociech zdecydowanie dłużej będą użytkowane niż ubrania np. kreatywne zabawki janod. Dlatego warto inwestować w rozwijające i kreatywne zabawki, które oprócz frajdy zapewnią rozwój twojemu maluchowi.

Najistotniejszym aspektem, na który zawsze trzeba zwracać uwagę jest materiał z jakiego uszyto odzież oraz komfort dziecka.

Jeżeli masz zamiar rozszerzyć swą znajomość rzeczy z wybrany temat, to zachęcam do mojej witryny. Wystarczy wejść w moje łącze i voila.

Szczególnie, gdy jest gorąco ma to ogromne znaczenie. Jeżeli dziecku będzie niewygodnie, coś je będzie obcierać czy uwierać – na pewno nie będzie chciało wkładać nawet najpiękniejszych i drogich ubranek.