Koncepty na reklamę, czyli co zrobić aby konkretny produkt stał się słynny?

Działając w agencji reklamowej możemy posiadać utrudnienie z ciągłym wymyślaniem spotów reklamowych, które przyjmą się wśród klientów. W szczególności, że konsumenci stają się coraz bardziej wymagający, jeśli chodzi o typ reklamy, a z pewnością nie kupią czegoś, co źle się im kojarzy.

Włączamy telewizor i lecą około 10 minutowe reklamy.

reklama

Autor: Paolo Tonon
Źródło: http://www.flickr.com

Co wtedy najczęściej robimy, odchodzimy od telewizora. Jest to wywołane tym, iż większość spotów nas drażni.

Nie zastanawiaj się: przejdź do strony, aby otrzymać uzupełniające informacje na prezentowany w tekście zagadnienie. Czekamy na twoją recenzję!

Zdajemy sobie sprawę, że rodzaj reklam jest różny. Jeżeli chodzi o billboardy Gdańsk jest miastem, gdzie występują one bardzo często – kliknij na Jest to na pewno wywołane dużą ilością turystów spacerujących po mieście. Obecnie spot rozwieszona na telebimie lepiej trafia do nas niż ta telewizyjna. podczas jazdy samochodem zawsze zwraca uwagę. Z tego powodu też często sieci komórkowe decydują się na wykupienie obszarów na billboardach. Kartki z reklamą również nie są już aż tak powszechną formą reklamową, ponieważ często klienci zaraz po dostaniu, pozbywają się jej. Jednak chodzi o telebimy Zachodniopomorskie województwo często je wykorzystuje. Jest to także przykuwająca wzrok reklama jeśliw większości przypadków kierowcy narzekają, iż rozprasza ich w trakcie jazdy.poczytaj więcej lasery medyczne lasery medyczneJednak dominują one nad innymi rodzajami reklamy, bo zawsze przechodzeń spojrzy na nią. W szczególności, że czasami osoby są wzrokowcami, więc zapewne pozostanie im w głowie ta reklama. Jeżeli chodzi o takie reklamy jak promocja ubrań lub produktów spożywczych, telebim bądź billboard sprawdza się najlepiej, gdyż później klienci wykupują te rzeczy w sklepach.

Takie rodzaje promocji najczęściejstosowane są w ogromnych miastach, ponieważ jest ona skierowana do ogromnej ilości klientów i mamy gwarancję, że ją zaobserwują.

Miejmy na uwadze to, że jak działamy w firmie lub będziemy kiedyś pracować w dziale reklamy to powinniśmy wybrać taką formę promocji, aby nie nastawiała negatywnie do klientów, a do tego trafiała do dużej grupy klientów. Najczęściejsą to wcześniej wspomniane billboardy i telebimy, ale na pewno możemy wyprodukować coś innego – zerknij.