Billboardy sponsorskie – czy należałoby zdecydować się na taki rodzaj reklamy?

Billboard sponsorski, nazywany również planszą sponsorską, to ośmiosekundowa prezentacja telewizyjna nadawana wspólnie z programem telewizyjnym i jego teaserami. Przyzwoicie zaprojektowane billboardy sponsorskie tworzą ciekawą alternatywę do przeciętnych spotów reklamowych emitowanych w blokach reklamowych czy też stanowić mogą ich uzupełnienie.

Bilboard

Autor: Marcel Ekkel
Źródło: http://www.flickr.com
Billboard sponsorski transmitowany jest przed i po danym programie telewizyjnym i dodatkowo przed i po jego teaserach. Razem z powtórkami programu wykonuje się stosunkowo sporą liczbę emisji, przy czym istotne jest, iż blok sponsorski nie jest tak czasochłonny jak typowy blok (goldkram.eu/ship_transport.htm) reklamowy. Całokształt nie może trwać dłużej niż 25 sekund. Reklamy te mają pewne ograniczenia ustawowe naznaczone przez przepisy o finansowaniu programów telewizyjnych.

Istotne jest, aby były różne od regularnych spotów reklamowych i ewidentnie podkreślały sponsora, natomiast treść wizualna może być twórczo modyfikowana.

Pytacie niekiedy o naszą kolejną stronę. Oto ona. Należy wejść w poniższy link i można zobaczyć ponadto nowe zajmujące artykuły.

Pewnym „utrudnieniem” jest w tym temacie dość przykrótki czas trwania samego billboardu i jego urzędowe okrojenia. Spółki zajmujące się tego typu reklamami egzystują i żywiołowo funkcjonują w każdym mieście. Wpisując w wyszukiwarkę frazy: „Billboard Warszawa” albo „Billboard Kraków” z pewnością odszukamy masę sugestii na ten temat – .

Ażeby wybić się spośród pozostałych spółek i także mieć odpowiednią renomę na rynku, spółki gwarantują różne wyjścia pomysłowe dla billboardów sponsorskich, a jednocześnie z zachowaniem ustanowień reklamowych, zasad sztuki filmowej jak również wszelakich zasad technicznych i jakościowych.

Billboard Kraków to też kreatywne dźwięki i odpowiednio nagrana muzyka. Wszystko to wymaga dużego nakładu czasu i też pracy. By zaistnieć, nowa jednostka na rynku musi prawidłowo się rozreklamować. Dzięki temu ekspresowo może zafundować sobie klientów oraz bogacić się. Trafna do tego będzie reklama billboard Kraków, albowiem ma wiele odbiorców. Ważne jest również to, że spółki trudzące się tego rodzaju rzeczami nie naruszają praw autorskich.