Kiedy potrzebujesz wyjątkowo skutecznej reklamy, zainteresuj się billboardem zlokalizowanym w świetnej okolicy

Billboard uważany jest za bardzo efektywny rodzaj reklamy. Jest wyposażony w dużą powierzchnię, na której ma się możliwość zamieścić czytelny plakat namawiający do nabycia konkretnych towarów albo do skorzystania z usług zakładu. Jednakże aby billboardy dobrze spełniały swoją rolę, muszą mieścić się w naprawdę atrakcyjnym miejscu.

Promocja

Autor: Steve Snodgrass
Źródło: http://www.flickr.com
Nie każdy billboard jest równie dobry

Może się wydawać, że billboard spełnia swe zadanie w każdej sytuacji, kiedy pragnie się zareklamować swoje produkty albo usługi, ale niestety nie zawsze tak jest. Głównym kryterium, które decyduje, czy reklama umieszczona na nośniku dotrze do właściwej liczby odbiorców, jest lokalizacja billboardu albo telebimu.

Jeżeli zastosowana w niniejszym artykule narracja do Ciebie trafia, to zobacz tutaj (www.olenkaphu.pl/hurtownia-bizuterii-zlotej/komplety/) inne tego rodzaju posty – one dotyczą analogicznej problematyki.

Billboardy najczęściej są montowane przy ruchliwych trasach, skrzyżowaniach ulic, rondach, jak również w centrum miasta lub przy popularnych budynkach: jak dworce, galerie handlowe bądź lotniska. Im lepsza lokalizacja, tym więcej ludzi ma szansę dostrzec reklamówkę, a co się z tym wiąże: większa szansa, że przyniesie ona zamierzony skutek. Przykładowe miejsca na billboardy można zobaczyć tutaj: billboardy w tczewie.

Reklama

Autor: Steve Snodgrass
Źródło: http://www.flickr.com

Wynajmij billboard w agencji reklamowej

Jak można się domyślić billboardy instalowane gdzieś na peryferiach miasta lub przy wąskich uliczkach mogą okazać się nieopłacalne. Poszukiwanie dobrej lokalizacji pod billboard musi być dość skomplikowane, jednak w większości wypadków nie leży to w kompetencji przedsiębiorcy. Specjalizują się w tym ludzie pracujący w agencjach reklamowych, którzy zajmują się wszystkimi zagadnieniami oraz zezwoleniami powiązanymi z wynajmem miejsca albo instalacją nośnika. Osoba, która pragnie zamieścić swą reklamę na billboardzie, nie musi zatem szukać dogodnego położenia, ale powinna udać się do takiej agencji, aby zaznajomić się z położeniem nośników, jakimi ona dysponuje. Dla zainteresowanych więcej informacji można odnaleźć tu: link.

Lepsza lokalizacja więcej kosztuje

Naturalnie trzeba mieć na uwadze to, że billboard zainstalowany w rzeczywiście dobrym oraz strategicznym miejscu okaże się kosztowną reklamą, tymczasem gorsze lokalizacje powinny być tańsze. Jednak należy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy lepszym posunięciem będzie ograniczać koszty, ale nie być pewnym efektywności reklamy, czy mimo wszystko włożyć poważniejsze pieniądze w naprawdę skuteczne miejsce, które zapewni przedsiębiorstwu prawdziwy i szybki zarobek.świetny link (zobacz logintrade)/J]