Jak to się mówi: jeżeli nie będziesz próbował to nie zostaniesz zwycięzcą

Jeśli myślisz o tym, żeby wziąć udział w którejś loterii z ekstra nagrodami, to będziesz musiał albo kupić los, albo wytypować kilka cyfr albo słać smsa. Nic więcej Cię nie interesuje, oczywiście poza wynikiem. Jednak ludzie, którzy zajmują się organizowaniem loterii muszą wziąć pod uwagę o wiele więcej spraw. Otóż organizacja loterii nie jest wcale taka banalna. Oczywiście, jeżeli zrobimy loterię w szkole dla uczniów, nie ma z tym wiele kłopotów.

Jednak, jeśli chcemy zorganizować loterię na dużą skalę np. w obrębie całego kraju, wtedy

loteria

Autor: Brian Gratwicke
Źródło: http://www.flickr.com

.

Są firmy, które zajmują się organizacją akcji promocyjnych typu loteria, poddały inne rynek odpowiedniej analizie, a co za tym idzie mogą wziąć pod swoje skrzydła zorganizowanie loterii. Dzięki ich doświadczeniu wszystko zostanie zorganizowane zgodnie z prawem. A to jest najistotniejsze. Jeżeli sam nie będziesz chronił swych danych osobowych, to…

Ostatnimi czasy sporo słychać o ochronie danych osobowych, o ochronie wizerunku i tym podobnych sprawach (kliknij w Ale upubliczniając nasze dane osobowe najczęściej zgadzamy się na administrowanie danymi osobowymi. Nie zawsze do końca zdajemy sobie z tego sprawę, bo nie zagłębiamy się w treść regulaminów, na które automatycznie się zgadzamy. Dopiero później dociera do nas, że zgodziliśmy się na owe administrowanie naszymi danymi. A jak się o tym dowiadujemy?

kupon loterii Lotto
Otóż na przykład otrzymujemy jakieś wiadomości na maila, smsy albo tradycyjne listy. Wtedy dochodzi do nas, że nasze dane poszły w ruch i to za naszą zgodą. Tak, więc jeśli już gdzieś przekazujemy nasze dane należy pamiętać o tym, że mogą zostać one wykorzystane. Bezsensowne jest, więc wpisywanie w niemalże każdy formularz swoich danych osobowych.

Nasz ważny wpis (https://spoiwex.pl/produkty-drohart-22,5) zaciekawił Cię tak bardzo, że masz ochotę na kolejne? Niezwykle nas to cieszy. Więc wejdź w podany link.

Oczywiście rozumiemy, że niezbędne jest podanie danych osobowych, kiedy ubiegamy się o pracę, ale poza tym trzeba dwa razy się zastanowić, kiedy podajemy informacje na swój temat. Inaczej możemy mieć problem. O ile imię i nazwisko oraz data urodzenia nie jest czymś złym, bo te dane ciężko ochronić, to jeżeli już widzimy, że ktoś chce znać nasz pesel, to rzeczywiście powinniśmy rezygnować z rejestracji, bo na pesel można sporo namieszać.