Nabyłeś używany pojazd? Zamontuj w nim klimatyzację

Jeszcze paręnaście lat wstecz samochodu z klimatyzacją było dla wielu zbędnym zbytkiem. Lecz współcześnie, kiedy co krok spotykamy się z chłodnym powietrzem w gorące dni, zarówno w pracy jak i w zwykłym tramwaju, dlatego też w aucie chcemy mieć tą opcję.

Niestety, jeśli kupujemy używany pojazd, niekiedy okazuje się, że nie jest on zaopatrzony w takie dobrodziejstwo.
samochody - malowidło

Autor: JOHN LLOYD
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak i na to jest sposób. Dzisiejsze warsztaty trudniące się elektroniką w pojazdach, proponują atrakcyjne cenowo alternatywy montażu tego urządzenia. Uzbroją oni nasz wehikuł w wentylatory spal, nawiewy, cewka sprężarki klimatyzacji także się znajdzie. Będziemy mieli szansę spokojnie przemierzać ulice w gorące dni, bez potrzeby tworzenia słabego przewiewu z uchylonych na oścież okien. Będzie to również bezpieczniejsza metoda, zwłaszcza na autostradzie, gdy kierowca prowadząc bardzo prędko łatwiej skupi się na jeździe przy szczelnych oknach. W rozróżnieniu od tego, w jak dużym mieście mieszkasz, odmienna będzie cena za tego rodzaju usługę. Poza tym, w niektórych, bardzo starych autach, zainstalowanie klimatyzacji nie będzie prawdopodobne.

Jeżeli znalezione przez Ciebie tutaj porady są zbyt skąpe, to ta wskazówka z witryny (https://www.hurtopony.pl/opony-do-samochodu/jeep/compass) być może okaże się warta Twojego zainteresowania.

Jeżeli pragniesz u siebie zastosować takie rozwiązanie, pierw znajdź właściwy serwis, używając wyszukiwarki internetowej. Pamiętaj, aby zaznaczyć funkcję geolokalizacji, dzięki której wyświetlą ci się warsztaty z bliskiej okolicy. Części wymagane do tej modyfikacji, takie jak wentylatory spal albo chociażby cewka sprężarki klimatyzacji, możesz kupić na własną rękę, jeżeli wiesz gdzie tanio znajdziesz używane części.

ewidencja

Autor: Impassion Afghanistan
Źródło: http://www.flickr.com
Klimatyzacja samOChodowa w dzisiejszych czasach to mus.

Mimo tego, niektórzy z nas jeżdżą pojazdami starszymi, które nie posiadają tego ułatwienia. Na szczęście, w przewadze przypadków klimatyzację można zamontować w pojeździe.

Jeżeli szukasz tego typu interesującej informacji, sprawdź pod adresem (http://hurtopony.pl/), w tym miejscu też z pewnością będzie właśnie to, czego szukasz.

Wystarczy jedynie odszukać odpowiedni serwis, wykonujący takie zadania.