Planszówki – rewelacyjny pomysł na spędzenie imprezy oraz fantastyczny pomysł na podarunek pod choinkę!

Zwykle większości ludzi gry planszowe kojarzą się wyłącznie z najmłodszymi dziećmi, jeżeli zaś ktokolwiek słyszał kiedykolwiek o grach planszowych dla dorosłych ludzi, najprawdopodobniej sądzi, że to jakaś rozrywka dla rencistów i nie trzeba zawracać sobie tym głowy.

Okazuje się jednak, iż jest całkowicie odwrotnie – w obecnych czasach planszówki dla dorosłych stały się niesamowicie modne i są świetnym dodatkiem do właściwie każdej imprezy!
gry planszowe

Autor: ninare
Źródło: http://www.flickr.com
SPA

Autor: Walter Schärer
Źródło: http://www.flickr.com
Gry typowo imprezowe
oczywiście w gronie kilku znajomych można zagrać właściwie w każdą grę planszową – kłopot zaczyna się wówczas, kiedy robicie imprezę dla większej liczby gości, a równocześnie jest to impreza alkoholowa. W takich przypadkach zwykle największą popularnością cieszą się różnego rodzaju ruchowe gry imprezowe – przykładowo Twister jest tytułem, który kojarzy właściwie każdy i który zdecydowanie stanie się wielkim hitem właściwie każdej imprezy.

Jeśli masz ochotę przeczytać więcej danych na omawiany temat, to spójrz na opublikowany tutaj (http://www.mykuba.pl/sylwester-na-kubie/) post a odnajdziesz dodatkowe interesujące informacje.

Pewnie nie ma osoby, która nie lubi grać w Twistera. Jeżeli chodzi zatem o gry imprezowe, Twister oczywiście będzie najlepszym wyborem.

Gry planszowe jako podarunek pod choinkę?
pomysł

Źródło: http://www.flickr.com/
Planszówki będą bez wątpienia znakomitym prezentem bożonarodzeniowym nie tylko dla ludzi, którzy już zostali fanami gier planszowych, ale także dla tych, którzy jeszcze nie rozpoczęli swojej przygody z planszówkami.

Jeżeli kupisz komuś fajną grę planszową pod choinkę, wtedy bez wątpliwości możesz być niemalże pewien, iż taki podarunek mu się spodoba. Zwykle w takich sytuacjach zaczniecie grać od razu z całą rodzinę, dzięki czemu prawdopodobnie więcej osób złapie bakcyla planszówek, które są naprawdę bardzo uzależniające!