Gry planszowe to idealne niespodzianki na Święta dla dzieciaków

Hu hu ha – zima nadchodzi do Polski wielkimi krokami. Już praktycznie cały kraj pokrył biały puch, a co za tym idzie Święta Bożonarodzeniowe zbliżają się ogromnymi krokami.

story cubes

Autor: ASICS
Źródło: ASICS
Tym samym jest to idealny czas, tak aby pomyśleć co sprezentujemy naszym bliskim. dziś sklepy trzaskają w szwach, toteż nie będziemy posiadali problemu, by konkretną rzecz odnaleźć, jednakże musimy najpierw wymyślić co pragniemy dać w tym wyjątkowym czasie.
Dla dzieci prezenty winny być niepospolite i takie, jakie naprawdę je uradują. Wiadomo, że nowa bluzka lub spodnie często nie przypadną synowi do gustu. Córka też niekoniecznie ucieszy się z jakiejś praktycznej rzeczy. Więc rekomendujemy dla Twoich potomków gry planszowe, jakie ostatnio robią furorę na rynku. Jedną z najbardziej znanych gier jest Story Cubes, w jakiej grają nie tylko mali, ale i dorośli. Jest to tak naprawdę nieskomplikowana gra i można ją ogarnąć w kilka chwil. Do naszej dyspozycji są w zasadzie tylko kostki z obrazkami, z jakich my produkujemy historię. Jeżeli interesują Cię małe nieskomplikowane gry to warta polecenia jest jeszcze gierka Red7, która zdobyła już niejedną nagrodę. Tak naprawdę jest to 49 kart, które zapewniają rozrywki wszystkim członkom rodziny.

Jeśli wyszukujesz gry dla swojego starszego syna to wiedz, iż Neuroshima HEX to z pewnością dobry światłowód bielsko biała wybór i spodoba się każdemu strategowi. Każdy gracz wchodzi w rolę dowódcy armii, którego zadaniem jest oczywiście rozegranie bitwy, tak aby była ona wygrana.