Sport to samo zdrowie – zdaje sobie z tego sprawę każdy, jednak czasami zbyt chętnie znajdujemy wymówki, żeby móc siedzieć w domu

Polska leży w specyficznym miejscu na naszej planecie. Mamy często gorące wakacje oraz mroźne zimy. Ciężko niekiedy wyszukać sport, który moglibyśmy uprawiać przez okrągły rok.

Jesteśmy zmuszeni się jednak w jakiś sposób z tym oswoić.
Anders Bardal

Autor: Greger Ravik
Źródło: http://www.flickr.com
łyżworolki k2

Autor: Ezra Casteel
Bywa tak, że latem mamy możliwość jeździć na rolkach czy rowerze, a zimą na snowboardzie. Jeśli uwielbiamy aktywność fizyczną, to nie będziemy wymyślać wymówek, które zezwolą nam siedzieć w mieszkaniu przed komputerem – na odwrót: zrobimy co trzeba, aby móc tylko wyjść się gdzieś i rozruszać swe mięśnie. Latem rolki wydają się być świetnym pomysłem. Ten typ aktywności staje się w naszym kraju coraz bardziej modny. Powstają nawet dróżki dla rolkarzy. Każdego roku przybywa ich w każdym mieście. Jeśli chcemy nabyć dobry sprzęt za nieduże pieniądze, to warto zdecydować się na łyżworolki K2. Są one wytwarzane przez amerykańską spółkę, która została założona w 1962 roku. Tak długi okres istnienia na rynku wydaje się być dowodem na to, że spółka wytwarza sportowe akcesoria najwyższej jakości. Łyżworolki K2 można zamówić w wersji damskiej i męskiej oraz w wielu kolorach. Tworzywo, z którego są szyte, jest bardzo wytrzymały, ale przepuszcza także powietrze, co pozwala skórze oddychać.

Większość par posiada potrójny system zapięcia (klamra, sznurówki i pasek na rzep), aby ustabilizować nogę. To znacznie zapobiega różnym skręceniom kostki. Kółka są precyzyjnie wykonane, co daje gwarancję znakomitej przyczepności do chodnika. Każda para ma także oczywiście hamulec.