Niedługo urodziny twojego syna? Sprawdź, jaki możesz sprawić mu podarunek

Kiedy dzieci są malutkie, cieszą się z każdego upominku. Choćby to było Kinder jajko, to natychmiast spostrzeżesz na ich twarzyczkach ogromny uśmiech i niewątpliwie otrzymasz słodkiego buziaka. Nastoletni syn jest już większym wyzwaniem. Musisz choć odrobinę znać jego zainteresowania, by orientować się czy bardziej cieszyłby się z gry na konsolę, czy raczej jednak ze sprzętu do ćwiczeń. Poniższe propozycje umożliwią ci zaznajomić się z interesującymi pomysłami na urodzinową niespodziankę.

dart

Autor: Robbie Dale
Źródło: http://www.flickr.com

Niniejszym pomysłem to niewątpliwie tarcza do gry w lotki. Który chłopak albowiem nie lubi porzucać sobie lotkami i poćwiczyć swą celność? Pamiętaj tylko, by kupić dodatkowe lotki do darta (przeczytaj), gdyż często zdarza się, że pękają oraz nie są zdolne do dalszej gry. Poza dartem możemy również pomyśleć nad różnego rodzaju planszówkami. Chłopcy szczególnie przepadają za grami strategicznymi, więc wystarczy przejść się do jednego ze sklepów z grami bądź zamówić popularną oraz lubianą grę w Internecie, a twój syn na pewno będzie uszczęśliwiony.

Jeżeli z kolei ćwiczy i buduje swą masę mięśniową, możesz podarować mu ławkę do ćwiczeń. W jego pokoju nie ma nazbyt wiele miejsca? Mieszkając w domu niewątpliwie będzie można rozwikłać ten problem stawiając urządzenia w piwnicy czy w innym pokoju, ale w mieszkaniu może być już z tym pewien problem. Dlatego w takim przypadku o wiele korzystniej jest zakupić karnet na siłownię, w jakiej znajdują się urządzenia rzeczywiście uznanych producentów.

Jeden z nich to Kettler – ćwiczenie na jego urządzeniach bezsprzecznie szybko przyniesie pożądane rezultaty. Chłopcy przepadają również za przeróżnego rodzaju ekstremalnymi wyczynami.

Chcesz znaleźć dodatkowe takiego rodzaju informacje? Kliknij ten odnośnik – więcej zobaczysz w serwisie, który analizuje pokrewne tematy.

Może kup mu bilet na skok balonem? Lot paralotnią? To będzie wyjątkowe przeżycie, dobrze jest kupić dwa bilety, by ojciec z synem mogli wspólnie zażyć takich fenomenalnych wrażeń. Teraz już wiesz, jakie podarunki mogą w szczególności podobać się twojemu synowi.

tablica do darta

Autor: Paul Sableman
Źródło: http://www.flickr.com

Warto jest skorzystać z jednego z zaprezentowanych pomysłów, by sprawić naprawdę wielką radość swemu dziecku, jakie przecież powinno dostawać to, co najlepsze. Przemyślane upominki za każdym razem gwarantują najwięcej satysfakcji osobie, która je kupuje, szczególnie, kiedy widzi uśmiech na twarzy obdarowywanego.