Trudności w małżeństwie?

Czy kiedykolwiek mieliście trudność w związku, który wydawał się być nie do rozwiązania, niemalże jak węzeł gordyjski? Jak w tej sytuacji postąpiliście? Czy od razu pragnęliście rozwodu, czy jednak woleliście dojść do zgody? Mnóstwo spraw zdaje się nam nierozwiązywalnych, gdy nas dotyczą, wtedy najlepiej zwrócić się o pomoc do psychologa.
Niegdyś chłopak i dziewczyna widywali się tylko poza domem, po zajęciach szkolnych, lub po pracy.

gabinet psychologiczny warszawa

Autor: Neda Andel
Źródło: http://www.flickr.com
Niewielu było spieszno do małżeństwa, młodzi ludzie woleli się spotykać, nawet przez parę lat, zanim podejmowali decyzję o małżeństwie. Aktualnie ten model znajomości nie jest pospolicie używany. Młode społeczeństwo woli raczej prędko przejść z przechadzek do łóżka, bez lepszego poznania drugiej osoby. Pary, jakie stanęły na ślubnym kobiercu, znając się tylko rok lub nawet kilka miesięcy, przeciętnie chcą rozwodu najczęściej już po 2 maksimum 3 latach od powiedzenia „tak” na ołtarzu. Niestety, taka sytuacja jest coraz bardziej powszechna, z tego powodu że model egzystencji był pod koniec lat 90 ubiegłego wieku silnie zmieniony.

Zaciekawił Ci się ten wpis? Jeżeli tak, to nim wyłączysz komputer, kliknij wcześniej tu – ta witryna kriokomora kraków także bez wątpienia przypadnie Ci do gustu.

Pracoholizm oraz konsumpcjonizm zawładnęły światem człowieka. Wedle takiego przewrotu spraw , gdy kariera przeszły na pierwszy plan, rozwój prywatny, zaś założenie rodziny odpadło na dalszy plan. Gdy młodzi rozpoczynają się spotykać mają już około trzydziestu i orientują się że mają niewiele czasu, by założyć rodzinę. Gabinet psychologiczny Warszawa przeniesiony tutaj – Wars i Sawa zachęca do przyjścia na pierwszą wizytę pary, które doświadczają identycznych trudności. Według specjalistów nie ma takiej trudności, której kochające się małżeństwo nie może przetrwać, czasem potrzebują oni trzeciej osoby, jaka zerknie na ich problem z innej perspektywy. Terapia małżeńska Gabinet-Psychologiczny uratowała niejedno małżeństwo, które by się rozpadło bez specjalistycznej pomocy naszych psychologów.

Problemy w małżeństwie są jego nieodłączną częścią, z tego powodu nie można bez wahania żądać rozwodu. Te wszystkie kłopoty na początku poróżniają małżonków, ale jeśli przetrwacie tę próbę, z pewnością wasze relacje się umocnią.