Dobre dekoracje weselne

Ślub to dzień wyjątkowy, jeden z najważniejszych dni w życiu każdej pary. Żeby ów dzień został na długo nie wyłącznie w pamięci państwa młodych, lecz również gości weselnych, potrzebne jest coś więcej niż wyśmienite jedzenie. W owym ważnym dniu konieczne są dekoracje ślubne.

Odpowiednio zrealizowana dekoracja kościoła uświetni ceremonię, nadając jej unikalny i niezwykły styl. Dekoracje ślubne (polecamy organizacja ślubów Poznań) – – kościoła wymagają subtelności, również właściwego przygotowania. Aby

www

Autor: suttonls
Źródło: http://www.flickr.com

zaplanować dekorację kościoła, powinno się go najpierw dokładnie obejrzeć, a co niezwykle ważne, otrzymać aprobatę księdza.

Ozdoba kwiatowa ołtarza, udekorowanie krzeseł i klęcznika, oraz ławek, propozycji może być dużo, ogół zależy od upodobań państwa młodych. Tak jak w życiu powszednim, tak i w modzie i dekoracjach ślubnych panują różne trendy. W zestaw oprawy ślubu i wesela wchodzi wszystko co tego dnia będzie w pobliżu pary młodej. Odcienie wybierane na ten wyjątkowy dzień muszą być odzwierciedleniem osobowości nowożeńców i ich stylu. Odcienie mogą mieć działanie na humory, emanują zmysłowością, przytulnością i uczuciem. Dobrym przedsięwzięciem na dekoracje sal weselnych może okazać się wykorzystanie ulubionych motywów, sezonowych owoców, lub wspólnych predyspozycji, by olśnić swoich gości oryginalnymi projektami. Najpiękniejsze dekoracje (szczegóły w podanym źródle) sal weselnych sporządza się ze świeżych kwiatów, które komponują się z wiązanką panny młodej.

Czołowy kolor biały, może ocalić każdą sytuację. W zależności od projektowanych dekoracji sali weselnej jest on w stanie rozjaśnić jakiekolwiek pomieszczenie, doda mu lekkości, a jednocześnie łagodnie napełni przestrzeń. Do zabarwienia białego można wpleść kolejną barwę herbacianą, fioletową, zielony, jako drobny akcent kolorystyczny całej dekoracji sali weselnej. Ryzykanckie, albo niezdecydowane osoby powinny wybrać czarny i biel, te proste wzory nigdy nie wyjdą z mody. Wybierając taką ozdobę, stawiamy przede wszystkim na elegancję.Wspaniałym przedsięwzięciem na dekoracje sal weselnych są świeczniki uszeregowane na stołach. Wyglądają idealnie wzbogacone kwiatowymi kompozytami.