Przed długo wyczekiwanym festiwalem powinno się dobrze przygotować

Tak, sukces, myślisz bardzo donośnie, ponieważ wszyscy towarzysze patrzą na ciebie z zaskoczeniem. Olewasz to, ponieważ twoje uczucia tryskają jak gorąca para i chciałyby już być tam, gdzie znajdziesz się za kilka dni. Tak, jedziesz na ten wymarzony imprezę, ujrzysz tam własnych ulubionych artystów, zapoznasz ludzi, którzy odczuwają to, co ty.

zespół Pink Floyd

Autor: Jimmy Baikovicius
Źródło: http://www.flickr.com

Bilet mocno ściskasz w dłoni, nie możesz go przecież zgubić.

Czyż analizowany materiał nie jest emocjonujący? Jeżeli tak uważasz, kliknij ten odnośnik – zalecam ten tekst, gdyż znajdziesz w tamtym miejscu przyciągające oko artykuły.

Pociąg masz również już zarezerwowany, zostaje tylko poczekać i słuchać grup, które niedługo usłyszysz na żywo. Całość jest fantastycznie, myślisz, lecz po chwili nadchodzi zwątpienie, ponieważ właśnie dochodzi do ciebie, że nie masz jeszcze całego asortymentu. Brak rockowych, metalowych i rapowych łańcuchów (nieśmiertelniki muzyczne), podobnie nie masz w swych zbiorach rockowych, metalowych i rapowych naklejek. Szybko nadrabiasz te braki.

Witasz się z kolegą, który także wyjeżdża na festiwal. Oboje wymieniacie ze sobą oczekiwania, nie możecie się uspokoić, tak jesteście rozemocjonowani. Niespodziewanie twój kumpel rzuca, iż wszystko byłoby w porządku, lecz nie zdążył zakupić jeszcze tych rockowych, metalowych lub rapowych naszywek (wybór naklejek muzycznych), właściwie to wszystko jedno, bo słucha wszystkiego, co dobre, z dowolnego gatunku, lecz wolałby mieć chociaż jedną stosowną naszywkę.

koncert

Autor: BL4CK_K1N6
Źródło: http://www.flickr.com

Rozumiesz własnego kolegę i napominasz mu o własnych niedociągnięciach w asortymencie. Razem dochodzicie do wniosku, że powinniście to dopracować. Tak samo zdałoby się jeszcze przecież kupić rockowe, metalowe i rapowe nieśmiertelniki, razem wpadacie na tenże koncept i od razu notujecie to na kartce, żeby przypadkiem nie zapomnieć.

I dzisiaj jednakże miast biec do sklepu (albo wręcz jechać, albowiem mieszkasz przecież w niewielkim miasteczku, gdzie nie ma podobnych miejsc) zaglądasz do Internetu, porównujesz koszty i w końcu zamawiasz. O widzisz, że ubiłeś jeszcze lepszy targ, ponieważ nie zapłacisz za koszty wysyłki! Myślisz, że całość układa się po twojej myśli. I tak w istocie jest. A parę dni później nadprogramowo się dowiadujesz, iż twoja najbliższa koleżanka także jedzie! No, to będzie impreza!