Audiobooki – czyli, książki która ktoś czyta dostępne wewnątrz sieci internetowej

Co to bywają audiobooki i w jakim miejscu można je kupić? Jak dużo one mogą kosztować? Na czym polega ich unikatowość? Odpowiemy na te pytanka posługując się przykładzikiem autorstwa Andrzeja Sapkowskiego noszącym tytuł „Boży Bojownicy”.
Wbrew pozorom, wewnątrz ostatnich latkach wzrosła ochota ludzi na czytanie – ma możliwość nieznacznie, jednak odnotowano rozrost sprzedaży książeczek równocześnie z papieru, jak i wersji elektronicznych czyli ebooków.

Nas jednakże dzisiaj ciekawią Audiobooki, które to są idealną alternatywą przeznaczoną dla tych, którzy to nie maja opcji aby czytać (na przykład niewidomi), lub najzwyczajniej nie mają na to nazbyt dużo czasu. Zbliżymy państwu jak wygląda sprawka z audiobookami, patrząc z podstawy tytułu napisanego przez Andrzeja Sapkowskiego.
wydarzenie kulturalne

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Boży bojownicy audiobook to pojedynczy spośród topowych ebooków na polskim rynku. Trwa dokładnie dwadzieścia trzy godzinki i 31 minut, czytany przez gwiazdy, takie jak dla przykładu: Krzysztof Gosztyła, który odgrywa Narratora, Anna Dereszowska jako głos Nikoletta (Jutta), czy też Adam Ferency jako Prokop Goły, nie wspominając już o rólce Mariana Opanii jako głos Joszt Dun zwanego Telesmą. W sumie w całym audiobooku istnieje w okolicy 35 nazwisk bardzo znanych i słabiej znanych aktorów, którzy według opinii odwalili kawałek wspaniałej roboty, podkładając głosy bohaterom.

Ogólnie kwota za wspomniany audiobook wynosi w obszarze sześćdziesięciu pięciu złotych, jednakże inne audiobooki możemy natrafić taniej, lub też drożej.

Uważasz, że ten artykuł jest warty polecenia? Jeśli tak, to z pewnością zaciekawi Cię również ta rekomendowana oferta (http://patyczki-myjak.pl/oferta/drewniane-patyczki-do-lodow/), ponieważ odnosi się do pokrewnej tematyki.

Na ryneczku polskim na dany moment nie powstało aż tak wiele audiobooków, jednakże calutki czas liczebność tytułów się rozrasta, rozciągając na przeróżne gatunki – od fantastyki po romans.