Poszukujesz pomysłu na podarunek dla wielbiciela planszówek? Sprawdź nasze propozycje!

Jeszcze kilka lat temu gry planszowe zazwyczaj kojarzyły nam się z ogromną nudą i czymś, o czym właściwie każdy chciałby zapomnieć. Jednakże od jakiegoś czasu planszówki przeżywają wyjątkowy renesans – grają w nie zarówno duzi jak i mali, a na rynku pojawia się coraz więcej pozycji zasługujących na wyróżnienie.

Jeśli szukasz jakiejś fajnej planszówki dla siebie lub chciałbyś komuś podarować taką w prezencie, wtedy na pewno powinieneś zapoznać się z naszymi typami!

Szogun dla wielkich strategów
Jedną z najbardziej ostatnio rekomendowanych gier jest oczywiście Szogun gra, która zagwarantuje Wam rozrywkę na mnóstwo zimowych wieczorów. Jeśli lubisz gry strategiczne, oczywiście będzie to odpowiednia pozycja dla Ciebie. W grze wcielisz się w jednego z magnatów Japonii, który będzie próbował budować swoje imperium. Budowanie zamków, wymiany handlowe z pozostałymi graczami i możliwość rozbudowania swojego imperium to z pewnością największe zalety tej gry.
Alchemicy dla wielbicieli magii
restauracja

Autor: Barka Tumska
Źródło: Barka Tumska
Alchemicy gra to tytuł dla tych, którzy oczekują od gry trochę magii.

Budowa naszej witryny bardzo Ci się podoba? Cieszy nas to. Zatem zapewne masz ochotę wejść do następnej strony? Prosimy, dowiedz się również (https://galerialucznik.pl/pl/blog/jak-w-prosty-sposob-nauczyc-sie-szydelkowac-1512486306.html) jak to uczynić.

W tej rozgrywce wcielasz się w tytułowego alchemika, którego wyzwaniem jest posiąść jak najwięcej tajnej wiedzy dotyczącej sporządzania różnego rodzaju eliksirów i sporządzenie swojego autorskiego przepisu na jeden z nich.

Battlestar dla wielbicieli Gwiezdnych Wojen
Warszawa
Battlestar Galactica gra planszowa to niemalże obowiązkowa gra dla wszystkich zafascynowanych dalekimi galaktykami.

Jeśli chcesz uratować świat albo zniszczyć gwiezdne imperium swego wroga, Battlestar Galactica bez wątpliwości będzie dla Ciebie odpowiednią propozycją. Zwykle rozgrywka trwa dość długo, więc niewątpliwie musisz zarezerwować sobie długie wieczory na takie rozgrywki!