Jak sprawić, żeby nasz rower w korzystny sposób odróżniał się od innych?

W sklepach z akcesoriami dla rowerów możemy kupić wszystkie niezbędne części. Mogłyby to być dla przykładu dzwonki czy światła. Jeśli jednak chcemy, aby nasz rower wyróżniał się wśród pozostałych, to moglibyśmy zainteresować się akcesoriami, które nie dosyć, że będą gustowne, to jeszcze doskonale przyozdobią nasz rower.
Jeżeli chcesz, aby Twój rower wyglądał stylowo to spytaj w sklepie jakie posiadają akcesoria rowerowe retro.

Mogłyby to być koszyki na rower, przeciwdeszczowe pokrowce na siodełka czy nawet nakrętki (śruba calowa) na wentyle. Przykładowo taki przeciwdeszczowy pokrowiec na siodełko. Spowoduje on, że będziesz mogła skorzystać z roweru nawet podczas deszczowej pogody. Już nie będziesz zmuszona wycierać chustką mokrego siedziska, po tym jak zostawisz swój pojazd na deszczu. Ponadto taki futerał chroni siedzisko przed zabrudzeniami i zarysowaniem. Posiada on uniwersalny rozmiar, jaki łatwo dopasuje się do dowolnego siodełka.
Kamera sportowa Sony

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
odzwierciedlenie - sport

Autor: Rober Xtreet
Źródło: http://www.flickr.com

Odmiennym pomysłem może być dzwonek do roweru z psiakiem dla wielbicieli tego typu czworonogów. Pomoże on zakomunikować ludziom Twoją obecność na drodze, lecz też będzie nietypowym dodatkiem do Twojego roweru. Tego typu dzwonek pasuje do dowolnej kierownicy, a szczególnie do jednośladów w pastelowych barwach. Jeśli zapytasz w markecie o akcesoria rowerowe retro, to ekspedient zaproponuje Ci zakrętki na wentyle w różnorodnych formach. Mogą to być syrenki czy pieski. Będą one zabezpieczeniem wentyli, lecz i wspaniałą dekoracją dla Twojego roweru.

Co interesujące zapakowane bywają one w gustowne pudełko, więc doskonale nadają się na upominek dla sympatyków rowerów z każdej praktycznie okazji. Takim prezentem może zostać także stylowy kosz na zakupy.