Chcesz znaleźć ciekawe gry? Sprawdź nasze propozycje!

Jesteś graczem i szukasz czegoś nieprzeciętnego i zjawiskowego. Dość już masz gier, które nie oferują nic nowego, nie są grywalne, są bez koncepcji, są podobne do innych. Mamy dla ciebie interesujące propozycje, które na pewno zyskają twoje uznanie. Już wielka ilość graczy na całym świecie przekonała się do tych wspaniałych gier. Teraz na ciebie kolej.

Recenzje gier

Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com

Na początek recenzja The Wolf Among Us, pięcioodcinkowa gra-serial, jaka została stworzona przez studio TellTale Games. Tak, to ci sami, co stworzyli kultowe The Walking Dead. Gra została podzielona na pięć blisko dwugodzinnych epizodów, wszystkie razem układają się w jedną fabularną całość. Nareszcie wszystkie części są już gotowe i wydane, więc to najlepszy czas na recenzowanie.

Największe brawa należą się twórcom za wspaniałe skonstruowanie głównego bohatera oraz za cudowny, brudny klimat opowieści. Co istotne, mamy rozgrywkę opartą na wyborach, to jeszcze bardziej powoduje, ze chce się grać. Na wielki pozytyw zalicza się też klimatowa ścieżka muzyczna. Są i niedogodności. Najistotniejsze z polskiego punktu widzenia najbardziej istotną z nich jest brak polskiej wersji językowej. Możemy także mieć pretensje do fabuły, autorzy mogli nad tym pogłówkować, ażeby była ona bardziej nieprzewidziana. Ogólna ocena to mocne cztery plus. Nie ma piątki przez wymienione wady.

Opinie o grach komputerowych i na konsole

Autor: Cesar Cardoso
Źródło: http://www.flickr.com

Jest również i kolejna oferta, recenzja The Great War. Za tą nazwą kryje się przygodowa gra akcji zrealizowana w zjawiskowej komiksowej oprawie graficznej. Przedstawia nam ona historię pięciorga osób, których losy przecinają się, a wszystko to w klimacie pierwszej wojny światowej.

Zrób krok naprzód i sprawdź co ma praktyczna witryna (http://www.ocelio.pl/pl/c/Napoje-Sojowe/40) – odnalezione tam dane wciągną Cię kompletnie, ponieważ są ciekawe.

Jeśli preferujesz gry zręcznościowe i gry przygodowe, to zapewne tego typu gra przypadnie ci do gustu. Stworzyła ją firma Ubisoft, znana z tak interesujących wydawnictw jak „platformówka” z serii Rayman.

Identycznie, jak w przypadku The Wolf Among Us, też przy okazji opisywanej gry – Valiant Hearts nie jest na pewno idealna. Choć gra jest bardzo piękna, bardzo estetyczna, w klimacie komiksowym to da się w niej zauważyć trochę niekonsekwencji. Z jednej strony gra jest dość smutna, a z drugiej autorzy zaserwowali nam trochę karykaturalne postacie, odwołujące się przykładowo do typowo znanych narodowych stereotypów (Niemcy stale pija piwo). To pewnie specjalny zabieg i wielu ludziom może się podobać, jednak czuć, że coś w tak skonstruowanej układance nie pasuje.