O najciekawszych grach komputerowych

Branża komputerowa jest zamożna. W sklepach i w internetowych butikach można znaleźć tysiące tytułów. Dla osoby nieorientującej się w tej dziedzinie kupienie odpowiedniej gry jest ciężkie. Z tego właśnie powodu stworzyliśmy ten króciutki poradnik, który ma wesprzeć ciebie, drogi czytelniku, w zakupie doskonałych tytułów.

pro evolution soccer z kotem

Autor: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com
O ile twoim hobby jest pozyskiwanie wiedzy nt historii, wybierz dumel odkrywczy domek strategiczne, których fabuła dzieje się w minionych epokach. Obecnie w sprzedaży można zobaczyć 2 bardzo rozwijające pozycje. Na pewno wiele razy słyszeliście co nieco o klasycznej serii Civilization. Dziś w sprzedaży jest piąta odsłona oraz 2 add-ony do niej. Powinno się również przemyśleć zakup którejś produkcji z cyklu Total War.

Jeśi lubisz po pracy wypocząć przy monitorze komputera, powinieneś zakupić sobie porządne First Person Shootery. W tej kategorii elektronicznej rozrywki warto sprawić sobie Battlefield 3 albo Crysis 3.

Kochasz szarady? Lubisz przechodzić przez gry bez pośpiechu, ciesząc się klimatem? Przygodówki są zatem idealne dla ciebie. Dobrze jest nabyć produkcje wydane parę lat temu, które nie straciły nic ze swojej grywalności. Obowiązkową pozycją są gry Syberia oraz Broken Sword.

Kochasz wysoką prędkość, jednak lękasz się kolizji i czatujących policjantów z fotoradarami? Nic straconego. Kup sobie jedną z wielu oferowanych gier samochodowych. Aby zabawa była jeszcze bardziej realistyczna, możesz nabyć markową kierownicę, którą podłączysz do komputera. Twoją ukochaną formą spędzania wolnego czasu jest czytanie fascynujących książek? Możesz zamówić sobie którąś ze najlepszych gier gatunku Role Playing Games. Może wydawać się to niemożliwe, ale granie w takie arcydzieła gatunku jak Mass Effect albo Dragon Age to doświadczenie niezwykle zbliżone do poznawania znakomitej powieści.

Jeśli kiedyś grałeś na Commodore bądź NES w jakieś stare produkcje, możesz znaleźć dla siebie całe masy gier niezależnych, które reaktywują wspomnienia z dzieciństwa.