Wypożyczalnia sprzętów wodnych. Pomysł na biznes

W lecie można połączyć przyjemne z pożytecznym po czym uruchomić prywatną wypożyczalnię wodnego sprzętu.
Jeżeli jeszcze ciekawisz się turystyką, możesz aranżować spływy kajakowe, a nawet otworzyć szkółkę kajakarską.

biegam, bo lubię

Autor: Peter Mooney
Źródło: http://www.flickr.com
Na interes powiązany z wodą oraz naturą mogą się zdecydować nie wyłącznie mieszkańcy pomorza albo pojezierzy. W związku z tym, że w owej branży zarabia się wyłącznie w sezonie, pracę można powiązać z wczasami i latem mieszkać w przyczepie kempingowej umieszczonej na terenie wypożyczalni. Wypożyczalnię rowerków wodnych bądź wynajem jachtów możemy uruchomić nad rzeką, bądź nad morzem. Naturalnie najlepsza jest lokalizacja w pobliżu odwiedzanego strzeżonego kąpieliska albo znanej trasy spacerowej. W
Oczywiście najlepiej oferować nowiuteńki sprzęt objęty serwisowaniem i gwarancją.

Gdy przeczytasz już dane na omawiany temat, to polecam przeczytać (http://www.waterfun.pl/) także inne wpisy na ten temat – one również okażą się zajmujące.

To dobre rozwiązanie dla tych, jacy przewidują w kolejnych latach powracać do owego biznesu. Na początek jednak warto rozglądnąć się za używanymi, lecz zadbanymi rowerami a także jachtami. Koszty używanego rowerku wodnego to mniej więcej cztery tys. zł, zaś kajaka blisko 1300 zł. Koszty nienowiuteńkiego sprzętu są o tysiąc, a nawet kilka tysięcy większe. Kiedy chcesz posiadać wypożyczalnię z prawdziwego zdarzenia, powinieneś zaopatrzyć się co najmniej w 5 rowerków a także 5 jachtów. Poszukiwania wyposażenia najlepiej prowadzić w necie. Do tego możemy nabyć również deski surfingowe, mniejsze łodzie z wiosłami. Koszty rosną, ale rosną również przypuszczalne zyski.

Obowiązkowo musisz mieć ratunkowe kapoki w rozmaitych wielkościach: dla dorosłych i dla dzieci; ponadplanowe wiosła do łodzi oraz kajaków, a również zapasowe części do rowerów.